Dla pełnej funkcjonalności tej strony poproszę o włączenie opcji JavaScript.

Bez zmartwień

Chcemy, aby zakupy w naszym sklepie internetowym były jak najłatwiejsze. Właśnie dlatego wprowadzamy unikalną usługę o nazwie „Bez ​zmartwień​”. Jeśli nie znaleźliście Państwo tego, czego szukascie lub potrzebujecie pomocy, skorzystajcie z tej usługi.

Potrzebujesz poradzić? Chętnie pomożemy

 1. Pomożemy i doradzimy w wyborze motywu

  Wiemy, że wszystkie nasze motywy są piękne, więc wybór odpowiedniego obrazu może być trudny. Czy będzie pasował bardziej do kuchni czy do salonu? Czy bardziej nadaje się dla kobiety czy dla mężczyzny? Skonsultuj się z naszymi ekspertami.

 2. Doradzimy przy wyborze stopnia trudności

  Ważne jest, aby wybrać odpowiedni poziom trudności. Wtedy malowanie będzie przyjemnym wyzwaniem, które przyniesie wiele radości. Nawet jeśli jest to Twój pierwszy obraz, nie musisz zaczynać od najniższego poziomu.

 3. Doradzimy przy wyborze rozmiaru obrazu

  Jesteś zdania, że im większy tym lepszy? Niekoniecznie. Czy wiesz, że obraz Mona Lisa ma w rzeczywistości tylko 77 x 53 cm? W przypadku większych obrazów może zabraknąć determinacji. Z przyjemnością Ci doradzimy.

 1. Zamówienie telefoniczne

  Uprościliśmy zakup w naszym sklepie internetowym do kilku kliknięć myszką. Logowanie nie jest konieczne, choć przynosi wiele korzyści i gwarantuje niższe ceny. Jednak jeśli pomimo tego nie chcesz zamawiać online - zadzwoń.

 2. Doradzimy przy wyborze ramy obrazu

  Zdecydowanie polecamy malowanie na płótnie naciągniętym na krośnie. Jednak jeśli chcesz oprawić obraz w ozdobną ramę chętnie doradzimy.

 3. Doradzimy w sprawie jakości zdjęcia

  Nie jesteście pewni, czy zdjęcie, z którego chcielibyście zamówić obraz, spełnia nasze warunki? Wyślijcie go na info@zuty.pl, a my sprawdzimy jego jakość, wymiary,i kompozycję.


Jak działa „​Bez ​zmartwień“?

Pomożemy Ci z zamówieniem krok za krokem Dokładnie wiemy, jak Ci doradzić - jesteśmy specjalistami Za nasze usługi nie zapłacisz ani złotówki więcej

clanek_001 Po prostu
bez ​zmartwień

Skontaktuj się z nami

Dzwoń do BOK
Poniedziałek-piątek 9-15
Napisz
Napisz do nas