Dla pełnej funkcjonalności tej strony poproszę o włączenie opcji JavaScript.

Dlaczego kupować u nas?

Kiedy myśleliśmy o wejściu na rynek z ofertą zestawów do malowania po numerach, mieliśmy na uwadze przede wszystkim: jakość, szeroki asortyment i doskonały serwis. Tego się wciąż trzymamy, ale nie zasypiamy na laurach, wprowadzając stale nowe pomysły, by umacniać naszą pozycję na rynku. Co nas wyróżnia? Jakie korzyści oferujemy i dlaczego warto kupować właśnie u nas? Przeczytajcie i przekonajcie się sami dlaczego jesteśmy tak wyjątkowi.

Największy europejski producent

Cała produkcja, pakowanie i dystrybucja odbywają się w UE. Dzięki temu wysokiej jakości naszych produktów możemy przypilnować bezpośrednio w procesie produkcyjnym.

Obraz z własnej fotografii

Jeśli prześlecie nam swoje zdjęcie, przetworzymy go w ponumerowany motyw i wydrukujemy na płótnie. Może to być Twój własny portret, zdjęcie ulubionego zwierzak lub cokolwiek, co chcielibście uwiecznić.

Najszersza oferta na rynku

Oferujemy ponad 6 000 oryginalnych motywów i wciąż dodajemy nowe. ​Mamy najbogatszą ofertę na rynku​. Sami produkujemy każdy z naszych motywów w kategoriach: zwierzęta, motywy dziecięce, kwiaty, rośliny, natura, pory roku, martwa natura, miasta i wiele innych.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Nie pytamy się o powody - jeżeli po prostu zmienisz ​zdanie i odeślesz nam z powrotem oryginalnie zapakowany towar, zwrócimy całą kwotę bez pytań i zwłoki.

Setki tysięcy zadowolonych Klientów

Setki tysięcy zadowolonych Klientów z całej Europy wypróbowało już nasze zestawy do malowania po numerach.

Klub Zuty

Naszych Klientów bardzo sobie cenimy, dlatego przygotowaliśmy dla nich BONUSOWY KLUB LOJALNOŚCIOWY. Aby stać się jego członkiem i korzystać z bonusów, wystarczy zarejestrować się jako Klient podczas dokonywania zakupu, klikając na pole Zaloguj się a następnie Nowa rejestracja. Rejestrując się w naszym sklepie, automatycznie stajesz się członkiem programu lojalnościowego:

  • zakupy od razu o 2% tańsze
  • suma wartości zakupów powyżej 660 PLN - 2% rabatu
  • suma wartości zakupów powyżej 1500 PLN - 4% rabatu
  • suma wartości zakupów powyżej 2330 PLN - 6% rabatu

Zakupy się sumują a rabat jest dożywotni.

Dodatkowe farby GRATIS

Zabrakło Ci farby przed dokończeniem malowania? Nie ma problemu. Zamów ją sobie, a my wyślemy Ci ją GRATIS, jedynie za cenę transportu.

Wsparcie techniczne i obsługa Klienta

Uważamy, że zakup w naszym sklepie to początek naszej wspólnej przygody. Chcemy zapewnić Państwu najwyższą jakość usług zarówno podczas zakupu, jak i po nim. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przed zakupem i po nim.

Bezpieczne zakupy

Bezpieczeństwo w naszym sklepie traktujemy bardzo poważnie. Dzięki protokołowi HTTPS Państwa dane osobiste są całkowicie bezpieczne. Wszystkie informacje między przeglądarką a serwerem są przesyłane w postaci zaszyfrowanej.

Mógłbyś się zainteresować