Dla pełnej funkcjonalności tej strony poproszę o włączenie opcji JavaScript.

Dlaczego kupować u nas?

Kiedy myśleliśmy o wejściu na rynek z ofertą zestawów do malowania według numerów, mieliśmy na uwadze przede wszystkim: jakość, szeroki asortyment i doskonały serwis. Tego się trzymamy, ale nie zasypiamy na laurach, wciąż wprowadzamy nowe pomysły, by umacniać naszą pozycję na rynku. Co nas wyróżnia? Jakie korzyści oferujemy i dlaczego warto kupować właśnie u nas? Przeczytaj i przekonaj się sam dlaczego jesteśmy tak wyjątkowi.

Jesteśmy producentem

Bezpośredni kontakt z zakładem, pozwala kontrolować jakość, gwarantować akceptowalne ceny i szybko dostarczać towary naszym Klientom.

Obraz z własnej fotografii

Jeśli prześlesz nam swoje zdjęcie, przetworzymy go w ponumerowany motyw i wydrukujemy na płótnie, abyś mógł namalować swój wyjątkowy obraz. Może to być Twój własny portret, zdjęcie ulubionego zwierzak lub cokolwiek, co chciałbyś uwiecznić.

Najszersza oferta na targu

Oferujemy ponad 1000 oryginalnych motywów i wciąż ich przybywa. ​Dlatego mamy najszerszą ofertę na rynku​. Sami projektujemy i produkujemy każdy z naszych motywów w kategoriach: zwierzęta, motywy dziecięce, kwiaty, rośliny, natura, pory roku, martwe natury, miasta i wiele innych.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Nie pytamy się o powody - jeżeli po prostu zmienisz ​zdanie i odeślesz nam z powrotem oryginalnie zapakowaną ​przesyłkę zwrócimy całą kwotę bez pytań i bez zwłoki.

Rabaty ilościowe

Dla nas jest fair, że im więcej kupujesz, tym mniej płacisz. Zamów powyżej 410 PLN, a otrzymasz 3% rabatu. A na zamówienia powyżej 660 PLN nawet 5% rabatu.

Klub Zuty

Naszych Klientów bardzo sobie cenimy, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie BONUSOWY KLUB LOJALNOŚCIOWY. Aby stać się jego członkiem i korzystać z bonusów, nie musisz nic robić. Wystarczy zarejestrować się jako Klient podczas dokonywania zakupu, klikając pole Zaloguj się a następnie Nowa rejestracja. Rejestrując się w naszym sklepie, automatycznie stajesz się członkiem programu lojalnościowego:

  • zakupy od razu o 2% tańsze
  • suma wartości zakupów powyżej 660 PLN - 2% rabatu
  • suma wartości zakupów powyżej 1500 PLN - 4% rabatu
  • suma wartości zakupów powyżej 2330 PLN - 6% rabatu

Zakupy się sumują a rabat jest dożywotni.

Dodatkowe farby GRATIS

Zabrakło Ci farby przed dokończeniem malowania? Nie ma problemu. Napisz nam numer odcienia, a my wyślemy Ci go ZA DARMO.

Wsparcie techniczne i obsługa klienta

Uważamy, że zakup w naszym sklepie to początek naszej relacji. Chcemy zapewnić Ci najwyższą jakość usług zarówno podczas zakupu, jak i po nim. Jesteśmy do Państwa dyspozycji z poradami i wskazówkami przed zakupem. Jeśli masz jakieś pytania, dzwoń lub pisz bez obaw.

Bezpieczne zakupy

Bezpieczeństwo w naszym sklepie traktujemy bardzo poważnie. Dzięki protokołowi HTTPS Twoje dane osobiste są całkowicie bezpieczne. Wszystkie informacje między przeglądarką a serwerem są przesyłane w postaci zaszyfrowanej.