Dla pełnej funkcjonalności tej strony poproszę o włączenie opcji JavaScript.

Obraz w prezencie

Szukasz prezentu dla swoich bliskich? Najwięcej radości sprawi podarunek, który własnoręcznie zrobiłeś. Małe dzieci najczęściej dają w prezencie swój własny rysunek.

Też masz schowane obrazki swoich dzieci? Na pewno. Podczas gdy krawat lub perfum prędzej czy później zniknie z Twojego życia, obrazek Twojego dziecka jest rodzinną pamiątką.

My dorośli możemy się trochę wstydzić podarować własnoręczny obraz. Ale jeżeli byłby to prawdziwy obraz namalowany farbami akrylowymi na płótnie? Jeśli jako motyw wykorzystasz fotografię, która u obdarowanej osoby przywoła miłe wspomnienia i emocje, będzie to najlepszy prezent, jaki kiedykolwiek otrzymała.

Że nie jesteś artystą i nie umiesz malować? Nieważne - spróbuj malować po numerach. To technika, w której na płótnie wydrukowany jest szablon z ponumerowanymi polami. Farby akrylowe, które są w zestawie, mają takie same numery, jak pola na obrazie. Zobacz jakie to proste:

 

Zamów w naszym sklepie internetowym zestaw do malowania po numerach z własnego zdjęcia. Wyślij nam fotografię, która będzie miała związek z obdarowaną osobą - fotkę z dzieciństwa, zdjęcie ukochanego zwierzaka, czy rodzinnego domu.

Twój prezent będzie wyjątkowy, niezapomniany i będzie miał trwałą wartość. A Ty malując obraz po numerach, będziesz się rozkoszować chwilami ciszy i spokoju. Jeżeli nie czujesz się na siłach, to podaruj po prostu zestaw do malowania, obdarowanej osobie sprawisz tak radość z tworzenia. Czy gotowy czy do malowania, ten prezent na pewno odniesie powodzenie.