Dla pełnej funkcjonalności tej strony poproszę o włączenie opcji JavaScript.

O nas

Oczarowało nas malowanie po numerach. Dlatego postanowiliśmy udostępnić go naszym klientom. Jesteśmy firmą, która opracowuje, drukuje i dystrybuuje szablony do malowania po numerach. Staliśmy się numerem jeden na rynku głównie dzięki naszemu podejściu do Klienta. U nas naprawdę obowiązuje motto: „Nasz Klient, nasz Pan”. Chcesz wiedzieć, dlaczego nasi Klienci są tak zadowoleni z naszych usług i produktów?

Stabilność​

Jesteśmy na rynku od 2010 roku, czyli od czasów, kiedy malowanie po numerach było znane tylko nielicznym. Mamy duże doświadczenie ze sprzedażą i jesteśmy profesjonalistami w tej dziedzinie. Wiemy dokładnie, z czym się prawdopodobnie będziesz potykał i w czym będziesz potrzebował pomocy. Od początku utrzymujemy wysoki standard usług. Dla naszych Klientów chcemy być nie tylko niezawodnym partnerem, ale także przyjacielem i doradcą.

Największy europejski producent

Cała produkcja, pakowanie i dystrybucja odbywają się w UE. Dzięki temu wysokiej jakości produktów możemy przypilnować bezpośrednio w procesie produkcyjnym.

Jakość na pierwszym miejscu

Nie zgadzamy się z tym, że kiedy zaczynasz wystarczy Ci wyposażenie niższej jakości. Nie! Każdy zasługuje na najlepsze, dlatego też oferujemy Ci to, co najlepsze: włoskie płótna, farby akrylowe przeznaczone specjalnie do malowania na płótnie, pędzle o różnych szerokościach i kształtach, drewniane ramy - wszystko dokładnie testowane To, co znajdziesz w naszym e-sklepie, jest najwyższej jakości. 

Kupuj bez zmartwień

Nie musisz się wcale stresować - usługa bez zmartwień. przeprowadzi Cię przez cały proces zakupu i malowania. Doradzimy Ci, jaki motyw będzie odpowiedni do Twojego mieszkania, jaki rozmiar i stopień trudności powinieneś wybrać. Jeżeli nie orientujesz się w zakupach przez Internet, przyjmiemy od Ciebie zamówienie telefoniczne.

Pełne wsparcie podczas zakupu i po nim

To, co naprawdę odróżnia nas od konkurencji, to nasza świetna obsługa Klienta przed, w trakcie i po zakupie. Poradzimy Ci telefonicznie w wyborze motywu, wielkości i złożoności obrazu. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące malowania po numerach. ​Bezpłatnie ​Ci doradzimy i przekażemy Ci wszystkie nasze doświadczenia, nawet jeśli ostatecznie nie kupisz od nas żadnego zestawu! Nasza linia obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8:00 do 15:00.

Setki tysięcy zadowolonych Klientów

Setki tysięcy zadowolonych Klientów z całej Europy wypróbowało już nasze zestawy do malowania po numerach.

Rabaty ilościowe

Im więcej kupujesz, tym mniej płacisz. To wydaje się nam uczciwe.Zamów powyżej ​410 PLN​, a otrzymasz 3% rabatu. W przypadku zamówień powyżej ​660 PLN​ nawet 5%.

Bezpieczne zakupy​

BBezpieczeństwo w naszym sklepie traktujemy bardzo poważnie. Dzięki protokołowi HTTPS Twoje dane osobiste są całkowicie bezpieczne. Wszystkie informacje między przeglądarką a serwerem są przesyłane w postaci zaszyfrowanej.

Zuty
Westlogic s.r.o.

o_nas

Jak to u nas wygląda?

oNas1 oNas2 oNas3 oNas4 oNas5 oNas6

Stromy PL

 

 
 

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie