Dla pełnej funkcjonalności tej strony poproszę o włączenie opcji JavaScript.

O nas

Oczarowało nas malowanie po numerach. Dlatego postanowiliśmy udostępnić go naszym klientom. Jesteśmy firmą, która opracowuje, drukuje i dystrybuuje szablony do malowania po numerach. Staliśmy się numerem jeden na rynku głównie dzięki naszemu podejściu do Klienta. U nas naprawdę obowiązuje motto: „Nasz Klient, nasz Pan”. Chcesz wiedzieć, dlaczego nasi Klienci są tak zadowoleni z naszych usług i produktów?

Stabilność​

Jesteśmy na rynku od 2010 roku, czyli od czasów, kiedy malowanie po numerach było znane tylko nielicznym. Mamy duże doświadczenie ze sprzedażą i jesteśmy profesjonalistami w tej dziedzinie. Wiemy dokładnie, z czym się prawdopodobnie będziesz potykał i w czym będziesz potrzebował pomocy. Od początku utrzymujemy wysoki standard usług. Dla naszych Klientów chcemy być nie tylko niezawodnym partnerem, ale także przyjacielem i doradcą.

Największy europejski producent

Cała produkcja, pakowanie i dystrybucja odbywają się w UE. Dzięki temu wysokiej jakości produktów możemy przypilnować bezpośrednio w procesie produkcyjnym.

Jakość na pierwszym miejscu

Nie zgadzamy się z tym, że kiedy zaczynasz wystarczy Ci wyposażenie niższej jakości. Nie! Każdy zasługuje na najlepsze, dlatego też oferujemy Ci to, co najlepsze: włoskie płótna, farby akrylowe przeznaczone specjalnie do malowania na płótnie, pędzle o różnych szerokościach i kształtach, drewniane ramy - wszystko dokładnie testowane To, co znajdziesz w naszym e-sklepie, jest najwyższej jakości. 

Kupuj bez zmartwień

Nie musisz się wcale stresować - usługa bez zmartwień. przeprowadzi Cię przez cały proces zakupu i malowania. Doradzimy Ci, jaki motyw będzie odpowiedni do Twojego mieszkania, jaki rozmiar i stopień trudności powinieneś wybrać. Jeżeli nie orientujesz się w zakupach przez Internet, przyjmiemy od Ciebie zamówienie telefoniczne.

Pełne wsparcie podczas zakupu i po nim

To, co naprawdę odróżnia nas od konkurencji, to nasza świetna obsługa Klienta przed, w trakcie i po zakupie. Poradzimy Ci telefonicznie w wyborze motywu, wielkości i złożoności obrazu. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące malowania po numerach. ​Bezpłatnie ​Ci doradzimy i przekażemy Ci wszystkie nasze doświadczenia, nawet jeśli ostatecznie nie kupisz od nas żadnego zestawu! Nasza linia obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8:00 do 15:00.

Setki tysięcy zadowolonych Klientów

Setki tysięcy zadowolonych Klientów z całej Europy wypróbowało już nasze zestawy do malowania po numerach.

Bezpieczne zakupy​

BBezpieczeństwo w naszym sklepie traktujemy bardzo poważnie. Dzięki protokołowi HTTPS Twoje dane osobiste są całkowicie bezpieczne. Wszystkie informacje między przeglądarką a serwerem są przesyłane w postaci zaszyfrowanej.

Zuty
Westlogic s.r.o.

o_nas

Jak to u nas wygląda?

Stromy PL