Dla pełnej funkcjonalności tej strony poproszę o włączenie opcji JavaScript.

Jak rozpocząć tworzenie obrazów

Haft diamentowy to twórcza działalność, która pozwala każdemu zostać artystą nawet bez wcześniejszego doświadczenia. Mozaika diamentowa odbywa się przy użyciu małych diamentów (kamyczków), które są przyklejane do samoprzylepnego płótna za pomocą aplikatora i wosku. Stopniowo przyklejaj diamenty do płótna i obserwuj, jak powstaje obraz. Haft diamentowy jest odpowiedni dla wszystkich, w tym zarówno dorosłych, jak i dzieci. Haft diamentowy jest czynnością DIY i jest czasami określany jako sztuka diamentów lub mozaika diamentowa. Każdy zestaw do haftu diamentowego zawiera wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia obrazów.

Nasze zestawy zawierają diamenty 5D, które błyszczą i lśnią. Powstały obraz jest ładniejszy, jaśniejszy i lepiej wygląda niż w przypadku orbitalnych diamentów 3D.

Cała procedura jest bardzo prosta i każdy może to zrobić. W naszym zestawie do haftu diamentowego otrzymasz aplikator, miskę z diamentami, wosk do chwytania diamentów i woreczki do przechowywania diamentów. Każdy woreczek ma swój symbol, który również znajdziesz na płótnie. Na kanwie wybierasz symbol, od którego chcesz zacząć, i znajdujesz woreczek z tym samym symbolem. Bierzesz miskę i do niej wsypujesz z woreczka diamenty. Za pomocą aplikatora nabierz niewielką ilość masy woskowej, a następnie chwyć diament. Umieść diament na odpowiednim symbolu na płótnie. Kontynuuj w ten sposób, aż umieścisz wszystkie diamenty na płótnie. Cała procedura jest również opisana w naszych drukowanych instrukcjach, które znajdziesz dołączone do każdego zestawu do malowania diamentów.

Obejrzyj: Co to jest haft diamentowy

 

Postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami i stwórz swoje arcydzieło

Cyklisti v parku
Przygotuj otrzymany od nas zestaw do haftu diamentowego. Zestaw zawiera wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia obrazu. W zestawie znajdziesz małe woreczki z diamentami.
Hlava ženy při západu slunce
Na każdym woreczku z diamentami znajduje się symbol. W zestawie znajdziesz również woreczki wielokrotnego użytku oraz naklejki z symbolami.
Cyklisti v parku
Spójrz na płótno i znajdź kod i symbol na płótnie. Znajdź kod na woreczku i wsyp diamenty do woreczka wielokrotnego użytku. Przyklej odpowiedni symbol na woreczku. Symbole na woreczkach wielokrotnego użytku pomogą w orientacji.
Hlava ženy při západu slunce
Oderwij kawałek przezroczystej folii z płótna w obszarze, w którym chcesz pracować.
Cyklisti v parku
Wybierz symbol, od którego chcesz zacząć, i przyklej diamenty.
Hlava ženy při západu slunce
Znajdź symbol na płótnie.
Hlava ženy při západu slunce
Znajdź woreczek z symbolem pasującym do symbolu na płótnie.
Hlava ženy při západu slunce
Wsyp diamenty z woreczka do miseczki.
Hlava ženy při západu slunce
Weź aplikator i nanieś masę woskową na jego koniec.
Hlava ženy při západu slunce
Weź aplikator i nabierz diament z miski. Zawsze chwyć diament za czubek aplikatorem, abyś mógł przykleić diament do płótna okrągłą dolną stroną.
Hlava ženy při západu slunce
Umieść diament na odpowiednim symbolu na płótnie.
Hlava ženy při západu slunce
Kiedy skończysz, opraw swoje arcydzieło w ramkę i powieś je na ścianie.

 

Dodatkowe wskazówki
  • Jeśli zaczynasz haft diamentowy, rozmiar 40x50 cm jest bardziej odpowiedni dla początkujących, ponieważ jest łatwiejszy .
  • Oczyść obszar, w którym będziesz pracować nad obrazem.
  • Umieść płótno na większej, płaskiej powierzchni, aby ułatwić pracę.