Dla pełnej funkcjonalności tej strony poproszę o włączenie opcji JavaScript.

Dlaczego kupować u nas?

Kiedy myśleliśmy o wejściu na rynek z ofertą zestawów do malowania po numerach, mieliśmy na uwadze przede wszystkim: jakość, szeroki asortyment i doskonały serwis. Tego się wciąż trzymamy, ale nie zasypiamy na laurach, wprowadzając stale nowe pomysły, by umacniać naszą pozycję na rynku. Co nas wyróżnia? Jakie korzyści oferujemy i dlaczego warto kupować właśnie u nas? Przeczytajcie i przekonajcie się sami dlaczego jesteśmy tak wyjątkowi.

Największy producent w Europie

Jesteśmy największym producentem zestawów do malowania po numerach i haftu diamentowego w Europie. W naszej firmie stawiamy na wysoką jakość naszych produktów oraz zadowolenie klientów. Dlatego cały proces rozwoju, produkcji i dystrybucji naszych produktów odbywa się w Europie.

Malowanie według własnego zdjęcia

Malowanie według własnej fotografii to świetny sposób na zachowanie wspomnień. Wyślij nam swoje zdjęcie, a my przekształcimy je w obraz malowany po numerach lub mozaikę diamentową. Możemy konwertować zdjęcia rodzinne, zdjęcia dzieci, zwierząt domowych lub ulubione plakaty. Obraz oparty na własnym zdjęciu to również piękny prezent dla Twoich bliskich.

Największa gama motywów na rynku

Oferujemy ponad 6 500 motywów oryginalnych obrazów malowanych po numerach i ponad 3.500 motywów haftu diamentowego. Możesz wybierać między motywami z różnych kategorii, takich jak zwierzęta, kwiaty i rośliny, krajobrazy, natura, martwa natura, miasta, ludzie i celebryci, motywy dziecięce, abstrakcyjne obrazy, wielcy malarze, mandale i wiele innych. Oferujemy również obrazy oparte na własnych fotografiach.

Kupując u nas wspierasz artystów

W naszym sklepie internetowym starannie dobieramy tematy, które oferujemy naszym klientom. Dlatego współpracujemy z utalentowanymi artystami i oferujemy oryginalne licencjonowane motywy, które są wyjątkowe i interesujące. Kupując u nas, nie tylko otrzymasz piękny obraz, ale także pomożesz wspierać artystów w ich pracy.

Oryginalne motywy , które znajdziesz tylko w naszym sklepie

Współpracujemy z artystami, aby stworzyć oryginalne projekty, które znajdziesz tylko w naszym sklepie. Znajdziesz motywy w różnych stylach, a my dokładamy wszelkich starań podczas pracy nad motywami, aby zachować autentyczność oryginalnego dzieła w jak największym stopniu.

99% zadowolonych klientów

Naszym celem jest zapewnienie satysfakcji każdego klienta. Oferujemy produkt najwyższej jakości, a nasza obsługa klienta jest gotowa odpowiedzieć na każde pytanie lub problem. W rezultacie mamy wiele pozytywnych opinii od naszych klientów i nadal nas polecają.

Wsparcie w trakcie i po zakupie

Nasz profesjonalny zespół obsługi klienta jest gotowy do pomocy w przypadku każdego pytania lub problemu, który możesz napotkać. Dążymy do zapewnienia wysokiego poziomu obsługi klienta i staramy się, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Nasz zespół obsługi klienta reaguje szybko i jest dostępny w każdy dzień roboczy od 9:00 do 15:00.

Bezpieczny zakup

Nasz sklep internetowy jest zabezpieczony protokołem HTTPS, dlatego nie musisz martwić się o swoje dane. Wszystkie informacje między przeglądarką a serwerem są przesyłane w postaci zaszyfrowanej.

Mógłbyś się zainteresować