Dla pełnej funkcjonalności tej strony poproszę o włączenie opcji JavaScript.

Kwiaty i rośliny

Obrazy kwiatów i roślin

Malowanie kwiatów i roślin po numerach to zabawna aktywność, która pomaga rozwijać kreatywne zdolności i wspiera Twoje artystyczne skłonności. Dla miłośników kwiatów jest to także świetny sposób na cieszenie się uspokajającym i pozytywnym doświadczeniem. Nie udaje Ci się namalować kwiatu lub drzewa dokładnie tak, jakbyś chciał?

#ShowMore#

Malowanie prostych kompozycji kwiatów i roślin po numerach pomoże Ci zdobyć doświadczenie, dzięki któremu z czasem staniesz się mistrzem w malowaniu kwiatów.

Dlaczego warto nauczyć się malować kwiaty i rośliny?

Istnieje wiele powodów, dla których warto nauczyć się malować kwiaty i rośliny. Oto niektóre z nich:

  • Kwiaty chętnie pozują. Zaletą kwiatów jest to, że się nie ruszają. Na przykład słonecznik można postawić w wazonie i przez kilka dni poświęcić czas na jego oddanie na płótnie bez żadnego ruchu. Masz czas na dokładne zapoznanie się z kształtem liści i płatków kwiatów.
    12548-1_malovani-podle-cisel-slunecnice-ve-vaze
  • Są piękne. Większość ludzi docenia piękno kwiatów. Szczególnie wrażliwe dusze artystyczne.
  • Łatwo je zdobyć. Na pewno masz już jakiś kwiat w domu. Dlaczego nie spróbować go namalować? Ale nawet jeśli jeszcze nie znalazłeś odpowiedniego, najbliższa kwiaciarnia jest do Twojej dyspozycji. Nie ma problemu, aby zdobyć różę, piwonie lub coś egzotycznego, jak orchidea.
  • Są wszędzie. Nie musisz nawet chodzić do kwiaciarni. Wystarczy spojrzeć przez okno, wyjść do parku lub na łąkę. Kwiaty są po prostu wszędzie. I możesz malować na zewnątrz w naturze. Bo ile piękna można znaleźć w bukiecie dzikich kwiatów!
    20534-3_malovani-podle-cisel-barevne-kvetiny--alexandria-gilbert-
  • Są inspiracją dla wielkich malarzy. Temat kwiatów i roślin nie jest w żaden sposób podrzędny. Wielcy artyści, tak jak Vincent van Gogh ze swoimi słynnymi słonecznikami lub krokusami, Claude Monet i jego niepowtarzalne maki, poświęcili się malowaniu kwiatów i stworzyli wyjątkowe dzieła.

Jak zacząć malować kwiaty i rośliny?

Malowanie kwiatów i roślin nie jest łatwą dyscypliną. Są to żywe obiekty, które muszą emanować życiem nawet na płótnie. Pomoże Ci odpowiednia szablonowa podstawa do malowania po numerach. Po wybraniu odpowiedniego motywu otrzymasz płótno z przedrukowanymi polami, w których będą numerki. W zestawie zobaczysz również pojemniczki z farbami akrylowymi, na których będą te same numery. Wystarczy trzymać się numerów i pokryć każde pole odpowiednim kolorem.

Więc nawet jeśli malowanie kwiatów i roślin wydaje się nieco trudne, nie trzeba się zniechęcać. Nie musisz być profesjonalnym malarzem, aby cieszyć się tą zabawną techniką malowania. Każdy, kto chce nauczyć się tej świetnej metody tworzenia oryginalnych i osobistych obrazów kwiatów i roślin, ma taką możliwość. Dzięki malowaniu po numerach możesz malować kwiaty i rośliny od klasyki, takiej jak kwiaty wiśni lub lawenda, aż po prawdziwe wyzwanie, jak bukiet dzikich kwiatów.

Zdobądź pewność siebie w malowaniu kwiatów

Może wydawać Ci się to trochę upokarzające, że malujesz "kolorowanki" z kwiatami. Tak, malowanie po numerach przypomina trochę kolorowanki, ale to prawdziwa technika artystyczna, podobna do tej, którą renesansowi artyści używali do nauczania swoich uczniów. Im więcej obrazów malujesz po numerach, tym bardziej pewny siebie będziesz z każdą kolejną próbą.

Z czasem zdobędziesz wystarczające umiejętności, abyś mógł z powodzeniem spróbować namalować kwiat bez pomocy wydrukowanych numerów. W końcu nawet dzieci nie pozostają na zawsze ze swoimi kolorowankami!

Maluj kwiaty według numerów

Tworzenie dzieł sztuki za pomocą malowania po numerach może być wygodne, uspokajające i nawet satysfakcjonujące. Ta technika nie jest skomplikowana - każdy może ją opanować. Malowanie kwiatów po numerach może być w rzeczywistości terapeutyczne. A kiedy już nauczysz się malować kwiaty i rośliny po numerach, zdziwisz się, ile obrazów kwiatów będziesz w stanie namalować z własnej wyobraźni.

993 pozycji razem
Wgórę
Inne produkty