Dla pełnej funkcjonalności tej strony poproszę o włączenie opcji JavaScript.

KROPKOWANIE - Jak zacząć KROPKOWANIE

KROPKOWANIE to prosta, kreatywna czynność, którą może wykonać każdy. Otrzymasz płótno z wydrukowanym motywem i markery w wybranym kolorze. Na wstępnie zadrukowanym płótnie z motywem stopniowo kolorujesz kropki markerem i tworzysz obraz. Na płótnie znajdziesz setki kropek o różnych rozmiarach, które musisz pokolorować. To świetne hobby, przy którym można się zrelaksować. Po ukończeniu obrazu można powiesić go na ścianie i pokazać bliskim. Nasze zestawy premium zawierają wszystko, czego potrzebujesz do ukończenia obrazu.

Obejrzyj filmik

 

Cała procedura jest bardzo prosta i każdy może ją wykonać. W naszym zestawie do KROPKOWANIA otrzymasz wysokiej jakości płótno ze wstępnie wydrukowanym motywem, 2 markery do kolorowania kropek, haczyki do zawieszenia i szczegółową instrukcję malowania. Zestaw zawiera gruby i cienki marker. Grubym markerem można pokolorować większość kropek na płótnie. Cienki marker służy do kolorowania mniejszych kropek.

Wystarczy postępować zgodnie z naszymi instrukcjami, aby stworzyć swoje arcydzieło

img_3_poradna_tec_1
Przygotuj otrzymany od nas zestaw kropek. Zestaw zawiera wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia obrazu: płótno i dwa markery.
img_3_poradna_tec_2
Zdecyduj, od których kropek zaczniesz. Na płótnie znajdują się duże i małe kropki. Użyj grubego markera do dużych kropek i cienkiego markera do małych kropek./div>
img_3_poradna_tec_3
Weź marker do ręki i zacznij kolorować okręgi na płótnie.
img_3_poradna_tec_4
Kiedy skończysz, opraw swoje arcydzieło i powieś je na ścianie.