Dla pełnej funkcjonalności tej strony poproszę o włączenie opcji JavaScript.

Najczęściej zadawane pytania

Zapytaj o co chcesz. Odpowiemy na wszystkie pytania.

 1. Jak zacząć malować?

  Najważniejsze jest zacząć. Jeśli chcesz malować, wybierz motyw obrazu, rozmiar i stopień trudności, zamów zestaw do malowania po numerach i postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami. Bardziej szczegółowe informacje znajdziesz na: https://www.zuty.pl/jak-zaczac-malowac/

 2. Jakie są różnice w stopniach trudności?

  Myślimy zarówno o początkujących, dzieciach jak i zaawansowanych malarzach. Złożoność naszych obrazów jest stopniowana od bardzo prostych do bardzo wymagających. O złożoności decydują przede wszystkim: wielkość ponumerowanych pól, złożoność ich kształtów, ilość odcieni i rozmiar obrazu. Więcej informacji na: Rozne stopnie trudnosci.

 3. Jaka jest różnica między płótnem napiętym na blejtramie a płótnem bez ramy?

  Zamawiając zestaw, możesz wybrać jeden z dwóch wariantów: płótno w rulonie i płótno na blejtramie. Po namalowaniu obrazu na pewno go będziecie chcieli powiesić. Dlatego polecamy zamówić płótno napięte na krośnie malarskim. Poza tym lepiej się Wam będzie malować. Więcej informacji na stronie: Ramowanie.

 4. Jak wybrać zdjęcie pod obraz

  Jeśli nie wybierzesz z naszej oferty gotowych motywów, możesz przesłać nam własne zdjęcie, z którego przygotujemy szablon. Więcej informacji na ten temat w artykule Jak wybrac zdjecie pod obraz.

 5. Co zawiera zestaw do malowania?

  W każdym zestawie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do namalowania obrazu. W zestawie znajdziesz:

 • Płótno malarskie

  Wysokiej jakości włoskie płótno z wydrukowanymi ponumerowanymi polami, które odpowiadają odcieniom farby akrylowej

 • Farby akrylowe

  Poślemy dokładnie te odcienie, których potrzebujesz do namalowania obrazu. Farby akrylowe dobrze kryją płótno, szybko schną i nie trzeba ich rozcieńczać. 

 • Pędzle

  Zestaw zawiera 3 pędzle o różnej szerokości włosia, dzięki którym można łatwo pomalować zarówno większe, jak i mniejsze obszary.

 • Arkusz kontrolny

 • Proste instrukcje oraz arkusz kontrolny będą przydatne w malowaniu obraz.

 1. Jakie są rozmiary obrazów

  W naszym sklepie internetowym oferujemy wymiary: 40x50 a 80x100 cm

 2. Jak wybrać odpowiedni rozmiar

  Zasada jest prosta - im więcej postaci na zdjęciu, tym większe wymiary. Więcej informacji na ten temat w artykule https://www.zuty.pl/jak-wybrac-odpowiedni-rozmiar/

 3. Potrzebuję jeszcze czegoś, czego nie ma w zestawie?

  Wszystko, czego potrzebujesz, to kubek z wodą do płukania pędzli oraz papierowy ręcznik lub ściereczka do ich wysuszenia.

 4. Muszę wiedzieć, jak się miesza kolory?

  Nie musisz tego umieć. Otrzymasz pojemniczki z gotowymi odcieniami.

 5. Jaki jest przeciętny czas dostawy?

  Średni czas dostawy wynosi 3-5 dni. Zależy to od tego, czy dany motyw jest w magazynie. Na obraz z własnego zdjęcia jest oczywiście dłuższy czas oczekiwania.

 6. Gwarantujecie zwrot pieniędzy?

  Jeśli nie jesteście zadowoleni z naszego produktu zwrócimy pieniądze bez pytania o przyczynę. Oczywiście chcielibyśmy wiedzieć, czy to my popełniliśmy błąd i czy moglibyśmy się na przyszłość poprawić. 

 7. Jak się z Nami skontaktować?

  Możesz do nas zadzwonić pod: 222 639 779 lub napisać na: info@zuty.pl. Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 15:00.

Mógłbyś się zainteresować