Dla pełnej funkcjonalności tej strony poproszę o włączenie opcji JavaScript.

Jaki prezent wybrać dla entuzjastów filmu i fantasy?

Wybór prezentu dla miłośników filmów sci-fi i fantasy to bułka z masłem. Na przykład wydanie Blu-ray ich ulubionej sagi komiksowej, koszulka z superbohaterem lub postacią z filmu. To są już owszem ograne tematy, może zatem zmienić kierunek? Podaruj im obraz do malowania po numerach i pozwól im przeżyć prawdziwą przygodę z malowaniem obrazu ze swoimi ulubionymi bohaterami.

clanek_001

Spójrzmy na świat filmu i legendy, które wpłynęły na pokolenia miłośników kina i dobrej zabawy.

Pulp Fiction: Opowieści z gangsterskiego świata

Zacznijmy od kultowej legendy ze świata gangsterskiego. Pulp Fiction został nakręcony przez znanego  reżysera Quentina Tarantino. Film jest dosłownie wypełniony gwiezdnymi bohaterami na czele z Johnem Travoltą, Samuelem L. Jacksonem, Timem Rothem, Umą Thurman i Brucem Willisem.

Ta doskonała czarna komedia przedstawia kilka gangsterskich historyjek, połączonych ze sobą w przewrotny sposób. W momencie powstania film został przyjęty z pewną powściągliwością, ale dla miłośników czarnych komedii znajduje się w  pierwszej dziesiątce must-see.

Miłośnik tego filmu zdecydowanie doceni obraz z plakatem z filmu ze wszystkimi głównymi postaciami.

clanek_002

 

Uma Thurman była w filmie absolutnie świetna jako Mia Wallace. Ta rola przyniosła jej nominację do Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej. Postać jest uważana przez fanów za jedną z najsłynniejszych kobiecych ról filmowych wszech czasów.

clanek_003

Jack Sparrow

Kto by nie kochał kapitana Jacka Sparrowa. Ten nieco dziwaczny pirat wszystkie problemy rozwiązuje nie tylko swym mieczem, ale też osobistym urokiem. OTo właśnie główny bohater, Johny Depp, swoim urzekającym spojrzeniem i nieodpartym uśmiechem, w ogromnym stopniu przyczynił się do sukcesu całej sagi Piratów z Karaibów.

Chociaż Jack dobrze radzi sobie z mieczem, to ze wszystkich opresji wychodzi obronną ręką głównie dzięki rumowi i swemu sprytowi. Jednak jego główną strategią w walce z wrogiem jest ucieczka.

Sparrow próbuje odzyskać swój ukochany statek, Czarną Perłę, którą stracił w buncie prowadzonym przez jego pierwszego oficera, Hectora Barbossę. Jack ma jednak więcej wrogów - Davy'ego Jonesa, który żąda od niego stuletniej służby na swoim statku widmie, Kompanię Wschodnioindyjską, która ściga i zabija piratów, oraz legendarnego potwora Krakena.

Jack jest piratem pod każdym względem. Jest zwolennikiem konsumpcji rumu, wielkim wielbicielem kobiecej urody i wreszcie prawdopodobnie jedyną osobą na świecie, która przeżyła zjedzenie przez gigantycznego Krakena.

Świetne kostiumy, efekty specjalne, sceny pojedynków, egzotyczne plenery i niepowtarzalny humor sprawiają, że Piraci z Karaibów są świetną rozrywką dla dużych i małych widzów.

clanek_004

Avengers

clanek_005

Cała saga świata Avengers jednoczy przeróżnych bohaterów w jedną drużynę mścicieli. Są nimi Iron Man - ekscentryczny i narcystyczny miliarder w swym metalicznym kombinezonie, dr Benner, który zmienia się w zielonego Hulka, gdy trochę bardziej się zdenerwuje, nordycki bóg burzy i piorunów - Thor z swym magicznym młotem oraz Kapitan Ameryka, który obudził się w dzisiejszych czasach po długim śnie w lodzie.

Z biegiem czasu dodawane są kolejne postacie i bohaterowie, którzy broniąc wolności i prawa, sami często je łamią. Oczywiście tylko po to, by zadośćuczynić sprawiedliwości i chronić świat przed niebezpieczeństwami z wszechświata.


clanek_006

Black Widow, znakomicie grana przez Scarlet Johanson, jest cenionym członkiem zespołu Avengers. Nie tylko ze względu na jej zwinność i wspaniałe umiejętności walki, ale przede wszystkim ze względu na jej wyjątkową zdolność do uzyskania podczas przesłuchiwania przeciwnika, wszystkich potrzebnych informacji.

clanek_007

 

Dlaczego obraz ze ZUTY?

Obraz, który obdarowany może sam namalować, jest w rzeczywistości podwójnym prezentem. Nie tylko podarujesz piękny prezent, sprawiając radość miłośnikom postaci i bohaterów filmowych, ale także pozwolisz im doświadczyć emocji związanych ze stworzeniem własnego dzieła sztuki. Plakat na ścianie może mieć każdy, ale namalować własnoręcznie na przykład Thranduila - króla leśnych elfów, to już wyższa szkoła jazdy. 

clanek_008

 

Dlaczego warto kupować w ZUTY?

  • Jesteśmy największym europejskim producentem zestawów do malowania po numerach.
  • Mamy setki tysięcy zadowolonych Klientów.
  • Cenowo nie mamy na rynku konkurencji.
  • Używamy tylko najwyższej jakości płócien i farb.
  • Potrafimy profesjonalnie naciągnąć płótno na drewnianą ramę.
  • Zmodernizowaliśmy proces produkcji skracając do minimum terminy dostaw. 
  • Udoskonaliliśmy druk dzięki opracowaniu własnego oprogramowania do produkcji obrazów, dzięki czemu mamy najlepiej opracowane obrazy na rynku.
  • Wszystko otrzymasz w pięknym upominkowym pudełku.

 

Poza tym mamy rozbudowany system rabatów i korzyści dla naszych Klientów. Więcej na www.zuty.pl

Ciesz się malowaniem ze swoimi filmowymi bohaterami.