Dla pełnej funkcjonalności tej strony poproszę o włączenie opcji JavaScript.

Holly Simental współpracuje z Zuty

Holly Simmental, mieszkająca w Reno w stanie Nevada, maluje zwierzaki domowe i dzikie zwierzęta. Do malowanych zwierząt wplata ludzką ekspresję, dzięki czemu jej dzieła nadadzą Twojemu domowi czarujący klimat i wyjątkową atmosferę. Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z Holly i udostępniać jej sztukę naszym Klientom.

Holly jest niesamowitą artystką, która sprawia, że ​​poczujesz niezwykłą więź z każdym zwierzęciem, które namalowała, t jakbyś mógł czytać w ich myślach. Rysuje od szóstego roku życia kiedy to  przegrała z koleżanką konkurs na namalowanie najlepszego konia. Przegrana zmotywowała ją do dalszego, ciągłego doskonalenia rysunku.

Motywem przewodnim jej obrazów są zwierzęta, a ponieważ nie wyobraża sobie dnia bez dobrej kawy, często na jej obrazach można zobaczyć zwierzę z filiżanką kawy. Miała szczęście dorastać w Lake Tahoe w Kalifornii. Kochała tamtejszą przyrodę i pracowała jako wolontariuszka w Lake Tahoe Wildlife Care - szpitalu dla dzikich zwierząt. To jeszcze bardziej pogłębiło jej zainteresowanie zwierzętami i znajomość różnych gatunków. 

Opowiada, że obserwując tam zwierzęta i ich naturę, zwróciła uwagę na podobieństwa do ludzi. Właśnie te wyjątkowe cechy stara się uchwycić w swoich obrazach. Wyjątkowość jej obrazów polega na tym, że maluje zwierzęta tak, aby wyglądały realistycznie, ale jednocześnie posiadały ludzkie cechy czy atrybuty. Najczęściej piją one kawę.

Ciekawostką w obrazach Holly jest to, że każdy obraz ma biblijny werset, który nawiązuje do tematu pracy. Osoby oglądające obraz nie tylko zaśmieją się z pijącego kawę zwierzaka, ale mogą też poszukać załączonego wersetu z Bibli, aby odnaleźć w nim głębsze znaczenie.

Jej ulubione techniki to akwarela, olej, pastel i akryl. Dzięki malowaniu po numerach możesz namalować jej obrazy akrylami. Zgodnie z zaleceniami Holly, najlepiej jest korzystać z materiałów artystycznych wysokiej jakości.

Spójrz na niektóre obrazy jej pędzla:

Lis i kawa

holly_001

Czyż smakosz kawy nie wygląda tak rano po pierwszym łyku? Bez tego pachnącego napoju wielu z nas nie wyobraża sobie dnia. Holly Simental jest jedną z miłośniczek kawy.

Zwierzęta na sankach

holly_002

Zabawy na śniegu w zimie. W przyrodzie zima to raczej trudny czas dla zwierząt, ale na obrazach Holly Simental cieszą się one jazdą na sankach.

Sowy

holly_003

Jaką kawę piją te sowy? Wizerunek sów z przypisanym rodzajem kawy jest jednym z pierwszych obrazów jakie Holly sprzedała. Zgadnijcie, jakie sowy są na obrazie? 

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie