Dla pełnej funkcjonalności tej strony poproszę o włączenie opcji JavaScript.

Holly Simental współpracuje z Zuty

Holly Simmental, mieszkająca w Reno w stanie Nevada, maluje zwierzaki domowe i dzikie zwierzęta. Do malowanych zwierząt wplata ludzką ekspresję, dzięki czemu jej dzieła nadadzą Twojemu domowi czarujący klimat i wyjątkową atmosferę. Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z Holly i udostępniać jej sztukę naszym Klientom.

Holly jest niesamowitą artystką, która sprawia, że ​​poczujesz niezwykłą więź z każdym zwierzęciem, które namalowała, t jakbyś mógł czytać w ich myślach. Rysuje od szóstego roku życia kiedy to  przegrała z koleżanką konkurs na namalowanie najlepszego konia. Przegrana zmotywowała ją do dalszego, ciągłego doskonalenia rysunku.

Motywem przewodnim jej obrazów są zwierzęta, a ponieważ nie wyobraża sobie dnia bez dobrej kawy, często na jej obrazach można zobaczyć zwierzę z filiżanką kawy. Miała szczęście dorastać w Lake Tahoe w Kalifornii. Kochała tamtejszą przyrodę i pracowała jako wolontariuszka w Lake Tahoe Wildlife Care - szpitalu dla dzikich zwierząt. To jeszcze bardziej pogłębiło jej zainteresowanie zwierzętami i znajomość różnych gatunków. 

Opowiada, że obserwując tam zwierzęta i ich naturę, zwróciła uwagę na podobieństwa do ludzi. Właśnie te wyjątkowe cechy stara się uchwycić w swoich obrazach. Wyjątkowość jej obrazów polega na tym, że maluje zwierzęta tak, aby wyglądały realistycznie, ale jednocześnie posiadały ludzkie cechy czy atrybuty. Najczęściej piją one kawę.

Ciekawostką w obrazach Holly jest to, że każdy obraz ma biblijny werset, który nawiązuje do tematu pracy. Osoby oglądające obraz nie tylko zaśmieją się z pijącego kawę zwierzaka, ale mogą też poszukać załączonego wersetu z Bibli, aby odnaleźć w nim głębsze znaczenie.

Jej ulubione techniki to akwarela, olej, pastel i akryl. Dzięki malowaniu po numerach możesz namalować jej obrazy akrylami. Zgodnie z zaleceniami Holly, najlepiej jest korzystać z materiałów artystycznych wysokiej jakości.

Spójrz na niektóre obrazy jej pędzla:

Lis i kawa

holly_001

Czyż smakosz kawy nie wygląda tak rano po pierwszym łyku? Bez tego pachnącego napoju wielu z nas nie wyobraża sobie dnia. Holly Simental jest jedną z miłośniczek kawy.

Zwierzęta na sankach

holly_002

Zabawy na śniegu w zimie. W przyrodzie zima to raczej trudny czas dla zwierząt, ale na obrazach Holly Simental cieszą się one jazdą na sankach.

Sowy

holly_003

Jaką kawę piją te sowy? Wizerunek sów z przypisanym rodzajem kawy jest jednym z pierwszych obrazów jakie Holly sprzedała. Zgadnijcie, jakie sowy są na obrazie?