Dla pełnej funkcjonalności tej strony poproszę o włączenie opcji JavaScript.

Iluzje i złudzenia optyczne w malowaniu po numerach - D. Rusty Rust

Czy lubisz nietypowe motywy? Obrazy, które wpadają w oko od pierwszego wejrzenia i od których nie można oderwać wzroku? Taka właśnie jest twórczość artysty D. Rusty Rusta. Jego obrazy pełne są Iluzji i złudzeń optycznych. Spróbuj je pomalować po numerach

Kim jest D. Rusty Rust

Rusty Rust urodził się w stanie Pennsylvania w Stanach Zjednoczonych. Rysować i malować zaczął już w bardzo młodym wieku. Zawsze pragnął zostać uznanym artystą. Inspirowali go artyści, malujący zwierzęta i przyrodę. Na jego styl miał wpływ także dziadek, który również miał talent artystyczny. Jednak styl jego wnuka stał się pod wieloma względami oryginalny. 

Przez wiele lat koncentrował się na tematyce cyrkowej i portretach, ale ostatnio coraz bardziej interesuje się dziką przyrodą. Rusty uwiecznia przyrodę nie tylko taką, jaka jest. W swoje obrazy wplata też trochę własnej wyobraźni, tworząc oryginalne i zabawne dzieła. Jego ulubioną techniką jest malarstwo olejne.

Jego styl to realizm, ale stara się on posunąć wyobraźnię widza o krok dalej, właśnie poprzez użycie iluzji i złudzeń optycznych. Jest artystą wrażliwym na naturę i swoje otoczenie. Jego obrazy są interesujące nie tylko ze względu na oryginalną tematykę, ale także na sposób, w jaki wciągają w swoją historię i skłaniają do ciągłego myślenia o nich.

Czy chcesz przeżyć przygodę z malowaniem po numerach? W takim razie nie możesz przegapić obrazów Rustiego. Są one niekonwencjonalne i zabawne. W dalszej części przyjrzymy się wybranym obrazom, które przygotowaliśmy dla Was do malowania po numerach. Wszystkie można kupić w naszym sklepie internetowym Zuty.

D. Rusty Rust na Zuty

Smok i zamek

Smok z tego obrazu jest w tajemniczy sposób połączony z zamkiem. Gdzie kończy się zamek, a zaczyna smok? Płonący ogień utrudnia odróżnienie ich od siebie! Obraz ma żywe, kontrastujące kolory - niebieski z pomarańczowym. Pięknie rozjaśni Twoje wnętrze i wniesie świeży powiew wyobraźni.

clanek_001

Sarna i zaśnieżony las

Sarna w zaśnieżonym lesie należy do dzieł inspirowanych dziką naturą. Samotna sarna w zimowym lesie to senny motyw, który pozwoli Ci się zrelaksować i odetchnąć po ciężkim dniu. Ten obraz zawsze będzie Cię cieszyć, niezależnie od tego gdzie go powiesisz.  A namalowanie go z zestawem do malowania po numerach to sama przyjemność.

clanek_002

Kolorowe motyle

Kolorowe motyle to obraz, który bawi się kolorami. Kolory przechodzą od ciepłych do chłodnych odcieni, ale na niektórych skrzydłach się łączą. Oglądanie kolorowych motyli nigdy się nie znudzi. Powieś ten obraz na przykład w swoim salonie lub gabinecie. Przekonasz się, że dostarczy Ci ciekawych pomysłów.  

clanek_003

Dom i pory roku

Ciekawy przekrój tego, jak upływa czas w ciągu roku. Tak jak my nie pozostajemy wciąż tacy sami, tak i dom z czasem zmienia kolory. Wydaje się, że Rusty przedstawił się na obrazie, jak siedzi i maluje altankę. 

clanek_004

Lew - iluzja

Młody człowiek patrzy na zachodzące słońce, które przypomina majestatycznego lwa. Czy kiedykolwiek, patrząc na grzywę lwa, pomyślałeś, że lśni ona jak samo słońce? Rusty przełożył tę ideę na płótno. Artystyczny kalambur, który bawi się percepcją. 

clanek_005

Konie - mapa świata

Czy na obrazku są konie, czy mapa świata? Ciekawe złudzenie, które można rozbić dopiero po bliższej obserwacji. Grzbiety koni nie są zwykłymi plamami, są to kontynenty i oceany. 

clanek_006

Malowanie po numerach zamawiaj na Zuty.pl

  • Przy zamówieniach powyżej 221 zł otrzymasz darmową wysyłkę.
  • Do każdego obrazu otrzymujesz od nas lupę gratis.
  • W opakowaniu, oprócz motywu, znajdują się również farby akrylowe, nylonowe pędzle i haczyki do zawieszenia.
  • Oferujemy specjalne rabaty dla członków Klubu Zuty.

Masz pytania? Napisz do nas!

Jeśli chcecie nas o coś zapytać, chętnie pomożemy. Napiszcie do nas na adres info@zuty.pl. Pracujemy w dni powszednie od 8:00 do 15:00.

Jednocześnie zalecamy zapoznanie się z sekcją Rady i wskazówki. Znajdziecie tam wiele cennych rad i instrukcji, które przeprowadzą Was przez zakup i proces malowania od początku do końca i pomogą czerpać przyjemność z malowania.