Dla pełnej funkcjonalności tej strony poproszę o włączenie opcji JavaScript.

Marzec w znaku Ryb: Jaki prezent jest dla nich najlepszy?

Ryby obchodzą urodziny między 21 lutego a 20 marca. Ich żywiołem jest woda. Co jest typowe dla Ryb? Mają skłonność do duchowości i silną wyobraźnię. Najlepszym prezentem dla nich jest malowanie po numerach. Dowiedz się dlaczego!

clanek_001

Jeśli wśród Twoich bliskich jest jakaś Ryba, to na pewno się zastanawiasz, czym ją w tym roku obdarować. Nie chcesz już kupować skarpetek ani szlafroka - ma ich pełną szafę. Mamy dla Ciebie wskazówkę, jak trafić w dziesiątka. Najpierw przyjrzyjmy się, jakie naprawdę są Ryby, wtedy łatwiej będzie wybrać dla nich odpowiednią niespodziankę!

Jaki jest mężczyzna urodzony pod znakiem Ryb?

Mężczyźni urodzeni pod znakiem Ryb są bardzo wrażliwi, taktowni i potrafią doskonale wczuć się w sytuację innych. Są namiętnymi czytelnikami literatury rozwojowej i mają wielkie ambicje, choć na pierwszy rzut oka może się tak nie wydawać. Ryby mają skłonności artystyczne i znają się na sztuce. Niekoniecznie malują sami, ale mają ulubionego malarza, który ich inspiruje i którego prace przemawiają do ich dusz.

Mężczyzna spod znaku Ryb wierzy w wyższe zasady moralne. Jest idealistą z głową w chmurach. Ma bujną fantazję, dlatego fascynuje go sztuka, malarstwo, muzyka, literatura. Przede wszystkim ceni sobie domowy spokój i życie rodzinne. Nie ma potrzeby podróżować w odległe miejsca, dużo bardziej interesuje go własne wnętrze i rozwój duchowy.

Jego siłą jest wiara w wyższe zasady moralne i poświęcenie. W życiu pomaga mu bujna wyobraźnia i zdolność do empatii.

Jako partner jest bardzo uważny i uprzejmy. Swoją wybranką będzie nosił na rękach. Uważaj jednak, aby go nie skrzywdzić. Czasem nie jest to łatwe, ponieważ ma tendencję brać sobie wszystko do serca.

Jaka jest kobieta urodzona pod znakiem Ryb?

Kobiety urodzone pod znakiem Ryb są bardzo delikatnie i kobiece. Są również przyjazne, empatyczne i wrażliwe, nigdy nie potępiają innych. Lubują się w harmonijnym otoczeniu. Lubią ćwiczyć jogę i medytować, chętnie zgłębiają tajniki życia duchowego. Chociaż na pierwszy rzut oka mogą wydawać się bardzo kruche, mają jednak w sobie ogromną siłę i są w stanie poświęcić się dla innych.

Kobiety-Ryby są wspaniałymi matkami. Mają wielką cierpliwość do dzieci i w każdych okolicznościach potrafią zachowywać zimną krew. Dzięki swoim cechom są dobrymi nauczycielkami, liderkami lub instruktorkami. Ich bliskość z dziećmi wynika głównie z ich wyobraźni. Potrafią wczuć się w świat dziecka jak nikt inny. 

Kobieta Ryba ma zawsze część głowy w chmurach. Jest uzdolniona artystycznie. Umie śpiewać, grać na instrumencie muzycznym a nawet malować. Może jeszcze tego w sobie nie odkryła, albo nie rozwinęła swojego talentu, ale na pewno go w sobie ma! Kup jej prezent, który pomoże jej odkryć w sobie artystkę.

Kobieta Ryba ceni harmonię i spokój. Lubi spędzać czas w domu z najbliższymi. Nie potrzebuje dzikich przygód, woli spokojne chwile w domowym zaciszu. Jest trochę introwertyczką, co dodaje jej tajemniczości i uroku.

Jest kochającą partnerką, wierną aż po grób. Znalezienie bratniej duszy i pełnego porozumienia są dla niej ważniejsze niż miłość fizyczna. Nie lubi kłótni i krzyków, nie znosi przemocy. Ponieważ jest duszą współczującą, nie może znieść krzywdzenia słabszych, zarówno ludzi, jak i zwierząt.

clanek_002

Jakie kolory najbardziej lubią Ryby

Znajomość ulubionego koloru ukochanej osoby jest bardzo ważna przy wyborze prezentu. Czy słyszeliście już, że każdy znak ma kolory, które mają na niego silny wpływ i których podświadomie poszukuje? Ryby nie są wyjątkiem. Przedstawiamy 3 kolory, które uwielbiają Ryby:

  • Ich ulubiony kolor to niebieski. Zarówno ciemniejszy, jak i jasny, również z domieszką zieleni, czyli turkus. Żywiołem tego znaku jest woda, więc jest to całkiem logiczne. Staraj się szukać odcieni, które przypominają powierzchnię morza lub głębiny oceanu. Niebieski to kolor spokoju i harmonii, czyli dokładnie to, co Ryba kocha ponad wszystko.
  • Fioletowy. Każda uduchowiona osoba lubi ten kolor. Jest piękny, szlachetny i luksusowy. Pobudza kreatywne myślenie i wyobraźnię. To idealny kolor do relaksu i tworzenia. Uspokaja duszę, ale jednocześnie budzi w nas aktywność mistyczną. Przekonasz się, że prezent w kolorze fioletowym zachwyci każdą Rybę.
  • Biały. Biel to delikatny kolor, który współgra z wrażliwą naturą Ryb. Jednocześnie to kolor morskiej piany i chmur, które tak uwielbiają obserwować. Ryby preferują biel jako kolor wystroju wnętrza i ubrań.

Jaki jest najlepszy prezent dla Ryb? Malowanie po numerach!

Ryby są uzdolnione artystycznie. Mają niesamowitą fantazję, która nie zna granic. Pomóż im to w końcu w pełni wyrazić! Podaruj im malowanie po numerach. Każdy może namalować nasze obrazy. Nawet ktoś, kto nie ma żadnego doświadczenia z malarstwem i po raz ostatni malował w szkole podstawowej.

Patrzysz na gotowe obrazy i zastanawiasz się, jak to możliwe? Wygląda tak profesjonalnie! Tak, to prawda. Obrazy po numerach malowane są specjalną techniką, z którą mogą sobie poradzić zarówno dorośli, jak i dzieci oraz seniorzy.

Jak działa malowanie po numerach? Obraz jest podzielony na wiele małych ponumerowanych pól. Każdy numer odpowiada określonemu kolorowi farby. Malując stopniowo pola zgodnie z tym prostym kluczem powstaje piękny obraz.

Rezultat wygląda jak od profesjonalnego malarza. Jeśli gdzieś wyjdziesz za linię, to nie martw się. Dostarczane przez nas farby akrylowe charakteryzują się wysokim stopniem krycia, zatem miejsce to można z łatwością przemalować. Przeczytaj nasz artykuł Jak zacząć malować. Znajdziesz w nim dokładnie opisany cały proces malowania oraz film instruktażowy.

Oferujemy obrazy w kilku stopniach trudności. Z najłatwiejszymi poradzą sobie małe dzieci i seniorzy, którzy nie mają już takiej siły w rękach. Cięższe obrazy nadają się dla bardziej doświadczonych malarzy. 

Malowanie po numerach nie opiera się na jakimś cudownym talencie, ale na cierpliwości i pracowitości. W myśl zasady: Dla chcącego nie ma nic trudnego. Nie martw się, to nie jest żmudna i ciężka praca, to przede wszystkim relaks.

Malowanie po numerach to zajęcie antystresowe, które przeżywało boom, zwłaszcza w okresie pandemii. Jednak stres wciąż nas atakuje i to w coraz większym stopniu! Z pędzlem w dłoni obdarowany się uspokoi, odpręży i zapomni o wszelkich troskach. I o to właśnie chodzi, prawda? Ryby kochają przecież spokój i harmonię, a z naszymi obrazami je osiągną.

Ponieważ Ryby kochają sztukę, przygotuj dla nich piękną niespodziankę w postaci prezentu z naszego e-sklepu. Możesz podarować już namalowany obraz lub motyw, który obdarowana osoba sama namaluje. W obu przypadkach namalowany obraz na pewno powiesi na honorowym miejscu, i wspomni o Tobie za każdym razem, gdy na niego spojrzy.

Najlepsze obrazy do malowania po numerach znajdziesz na Zuty.pl. Nasza firma jest największym europejskim producentem malowania po numerach. Przygotowaliśmy dla Was wiele kategorii i tematów do wyboru. Zdecyduj zgodnie z tym, co lubi Twoja ukochana osoba. 

Jeśli nie masz pewności, co do wyboru, to wybierz motyw w ulubionych kolorach Ryb, lub w jakiś sposób związany z ich cechami charakteru. Pamiętajcie, że Ryby są  uduchowione i kochają pokój i harmonię. Przygotowaliśmy parę motywów, które z pewnością przypadną im do gustu.

Kobieta Ryby

clanek_003

Kobiecie spod znaku Ryb sprawisz radość obrazem z motywem jej znaku Zodiaku. Przygotowaliśmy go w jej ulubionych kolorach. W tle znajduje się mandala, która jest ściśle związana z dobrym samopoczuciem i harmonią. Ten obraz jest idealny do relaksowania w stresującym okresie.

Niebieska mandala

clanek_004

Niebieska mandala łączy popularne kolory Ryb z harmonią i spokojem, których potrzebują w życiu. Podczas malowania tego obrazu pięknie się zrelaksują. Obraz nadaje się  zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Produkujemy go w najprostszym stopniu trudności, więc poradzą sobie z nim nawet zupełnie początkujący i starsi ludzie.

Anioły Lenki - Anioł Miłości

clanek_005

Uduchowione Ryby zachwycą się obrazem anioła. Wprowadzi w ich życie szczęście, pokój i miłość. Malowanie tego obrazu będzie doskonałym odpoczynkiem i medytacją po męczącym dniu w pracy. 

Morskie fale

clanek_006

Rybom zapewne spodoba się również obraz z falami morskimi. Jest na nim ich żywioł. Fale morskie, podobnie jak Ryby, są pełne mocy i energii. Potrafią też jednak być spokojne. Ten obraz stanie się imponującą dekoracją ich domu.

Dlaczego zamawiać na Zuty.pl?

  • Przy zamówieniach powyżej 221 zł oferujemy bezpłatną wysyłkę.
  • Dla Klientów mamy lojalnościowy Klub Zuty z wieloma zniżkami i korzyściami.
  • Otrzymacie od nas ponumerowane płótno z motywem, arkusz poglądowy, zestaw pędzli, zestaw farb akrylowych i zawieszki. Całość zapakowana w piękne pudełko upominkowe.
  • Wyślemy Wam również w prezencie szkło powiększające.
  • Jeśli nie jesteście zadowoleni z obrazu, odeślijcie nam go i korzystajcie z gwarancji zwrotu pieniędzy.

Oprócz standardowych motywów oferujemy również obrazy na podstawie własnych zdjęć. Możesz zamówić u nas piękny prezent szyty na miarę. Chętnie uwiecznimy na płótnie Twoje zdjęcie ze ślubu, wakacji czy zdjęcie Twojego zwierzaka.

Masz pytania? Napisz do nas!

Jeśli chcecie nas o coś zapytać, chętnie pomożemy. Napiszcie do nas na adres info@zuty.pl. Pracujemy w dni powszednie od 8:00 do 15:00.

Jednocześnie zalecamy zapoznanie się z sekcją Rady i wskazówki. Znajdziecie tam wiele cennych rad i instrukcji, które przeprowadzą Was przez zakup i proces malowania od początku do końca i pomogą czerpać przyjemność z malowania.