Dla pełnej funkcjonalności tej strony poproszę o włączenie opcji JavaScript.

Nadchodzi miesiąc Bliźniąt: jak wybrać prezent dla mężczyzny i kobiety spod znaku Bliźniąt

Bliźnięta obchodzą urodziny między 22 maja a 21 czerwca. W poniższym tekście przyjrzymy się głównym cechom ludzi spod tego znaku. Na tej podstawie wnioskujemy, jaki prezent dla Bliźniąt wybrać. Twórcza aktywność, będąca wyrazem ich bujnej wyobraźni i zapału, pomaga im dać upust ich wewnętrznej energii. Malowanie po numerach to jeden z prezentów, który z pewnością sprawi im radość.

miniatura_FB

Charakterystyka Bliźniąt

Jeśli chcesz wybrać odpowiedni prezent dla Bliźniąt, ważne jest, aby poznać ich cechy. Co astrologia zdradzi nam o tym znaku? Merkury, który jest Ich planetą, dodaje im odwagi i pragmatyzmu. Nie boją się podejmować ważnych decyzji i świetnie prosperują w biznesie.

Żywiołem Bliźniąt jest powietrze, dlatego są w ciągłym ruchu. Nie mogą usiedzieć w jednym miejscu, lubią wymyślać różne aktywności i kochają nowe przygody. Nienawidzą nudy. Jedną z głównych cech Bliźniąt jest zmienność. Emocje się w nich zmieniają jak w kalejdoskopie. Często mają skłonność do nadpobudliwości.

Znani są z wielkiego poczucia humoru. Lubią się bawić i do zabawy umieją wciągnąć wszystkich wokół siebie. Biorą wszystko z dystansem, włączając siebie. Nic nie robią sobie z porażek i zmienności fortuny. Dzięki temu łatwiej w swym życiu pokonują przeciwności losu.

Jeśli znasz Bliźnięta, prawdopodobnie zauważyłeś, że zawsze są w centrum uwagi. To dlatego, że potrafią urzekać swoją publiczność. Bliźnięta zawsze mają coś do powiedzenia i każdy lubi ich słuchać.  Są elokwentni i mają bujną fantazję. Na słowa z nimi nie wygrasz. Są przyjaźni i każdy lubi przebywać w ich obecności.

Jaki prezent wybrać dla mężczyzn spod znaku Bliźniąt 

Wybierasz prezent dla mężczyzny spod znaku Bliźniąt? Przyjrzyjmy się mu zatem. Czy wiesz, że mężczyzna urodzony pod znakiem Bliźniąt jest niepoprawnym romantykiem? Z pewnością spodoba mu się prezent, którym będziecie mogli cieszyć się razem. Zadowoli go romantyczna kolacja w ulubionej restauracji lub rejs statkiem.

Ponieważ mężczyzna urodzony pod znakiem Bliźniąt jest w ciągłym ruchu, prezent może być związany z akcją. Możesz wypróbować różne oferty przeżyć, wycieczkę w poszukiwaniu przygód czy bilety do kraju, w którym nigdy nie był. Kocha poznawać nieznane, dlatego na pewno będzie podekscytowany odkrywaniem nieznanego.

clanek_001

Mężczyzna spod znaku Bliźniąt lubi się też dobrze bawić. Uszczęśliw go biletem na jego ulubiony kabaret, festiwal muzyczny lub filmowy, na którym grane są dobre filmy. Zrób mu niespodziankę i zabaw go samym prezentem. Pomyśl o czymś, co go rozśmieszy i uszczęśliwi. Z pewnością mile go zaskoczysz.

Bliźnięta mają bujną wyobraźnię. Ucieszysz go prezentem, dzięki któremu będzie mógł zrealizować swoją twórczą osobowość. Spróbuj malowania po numerach. Ponieważ jest odważny, nie będzie bał się spróbować czegoś nowego. Nawet jeśli nie ma wykształcenia artystycznego - w końcu z malowaniem po numerach, poradzi sobie każdy.

Malowaniem po numerach może dać miejsca swej pasji odkrywania i poznawania. Założymy się, że jeszcze nie próbował tej czynności. Wybierz motyw, który pasuje do niego jak ulał. Jeśli lubi samochody, w naszej ofercie znajdziesz wiele motywów z autami, na przykład ten z luksusowym czarnym amerykańskim.

clanek_002

Ponieważ Bliźnięta to niespokojny znak, fascynuje go twórcza aktywność. Malowanie całkowicie go pochłonie i pozwoli chwilę odpocząć. Ponieważ jest żądnym przygód wolnym duchem, z pewnością kocha morze i ocean, ucieleśnienie wolności. Zrobisz mu radość obrazem z żaglowcem z wiatrem w żaglach, ale ostateczny wybór motywu należy do Ciebie, bo znasz go najlepiej.

clanek_003

Jaki prezent wybrać dla kobiety spod znaku Bliźniąt 

Kobiety spod znaku Bliźniąt są skupione na celu i odnoszą sukcesy. Często są to zaradne panie, które nie boją się robić interesów na niezbadanych terenach. Są stworzone do stawania oko w oko ze strachem więc na pewno będą zadowolone z adrenalinowego prezentu, który będzie nieco bardziej odważny. Zaproś ją na adrenalinową wycieczkę lub na degustację w nietradycyjnej restauracji.

Ma wyrafinowany smak. Choć nie przejmuje się zbyt rzeczami materialnymi, to ładnie urządzony dom sprawia jej radość. Postaraj się wybrać coś, czym może ozdobić swój dom. Niezależnie jakiego rodzaju to będą dekoracje, kobieta spod znaku Bliźniąt będzie zachwycona.

Inną opcją jest trafić do jej kreatywnej duszy. Ponieważ jest pełna witalnej energii i wyobraźni, lubi oddawać się twórczym działaniom. Niestety jest bardzo zmienna, więc ma problem z dociągnięciem czegoś do końca. Zawsze jest niezadowolona i zaczyna od nowa.

clanek_004

Daj jej obraz do malowania po numerach. Obraz malowany tą techniką jest już przygotowany, a ona maluje tylko oznaczone obszary. Odczuje ulgę, że nie musi niczego planować i wyrzucać do kosza nieudanych projektów. Zobaczysz, że wyczarujesz uśmiech na jej twarzy, gdy obraz pod jej dłońmi zacznie stopniowo ożywać. Z rozkoszą będzie mogła go potem powiesić na ścianie i upiększyć nim swój dom.

Ponieważ lubi odkrywać nowe miejsca, smaki i zapachy, zdecydowanie lubi podróżować. Możesz zaprosić ją na wyjazd za granicę lub dać jej obraz z takim motywem. Będąc romantyczką, Wenecja nocą z pewnością ją uszczęśliwi.

clanek_005

Jest też pełna energii i ciągle w ruchu. Podobnie jak szalone miasto Nowy Jork.

clanek_006

Miłośniczkę zwierząt zachwyci znów wizerunek abstrakcyjnego konia. Wygląda efektownie i świetnie sprawdzi się jako dekoracja.

clanek_007

Niezależnie od tego, na jaki prezent się zdecydujesz, będziemy trzymać kciuki, aby się spodobał!