Dla pełnej funkcjonalności tej strony poproszę o włączenie opcji JavaScript.

Najlepsze obrazy dla podróżników

Zastanawiasz się nad kupnem obrazu po numerach, ale nie wiesz jaki motyw wybrać? Jeśli jesteś podróżnikiem i lubisz podziwiać piękno świata, mamy dla Ciebie propozycję! Możesz ozdobić swoje ściany obrazami znanych i mniej znanych zakątków świata.

clanek_001

Jeśli Twoim hobby oprócz podróżowania jest również malowanie, to połącz te dwa koniki. Oryginalną pamiątką z każdego odwiedzonego miejsca mogą być własnoręcznie namalowane obrazy. Nie masz odwagi malować? Dzięki Zuty sobie na pewno poradzisz! Każdy może malować po numerach!

Jaki motyw wybrać na obraz?

Mówi się, że miejsca, które odwiedzamy, stają się na zawsze częścią nas. Poznawanie świata poszerza nasze horyzonty i dzięki niemu zbieramy wiele nowych doświadczeń, które kształtują nasz świat. Dlatego to dobry powód, aby otaczać się obrazami pięknych miejsc. Obrazy natury czy metropolii wprowadzą do Twojego wnętrza inspirującą atmosferę i zapach odległych miejsc. 

Wybór obrazu to kwestia osobistych preferencji, ale także doświadczenia w malowaniu. Jeśli zapuszczasz się w malarstwo po raz pierwszy, postaraj się wybrać na początek obraz o niższym poziomie trudności. Zdobędziesz na nim niezbędne doświadczenie i pewność siebie, by tworzyć dalej.

clanek_002

Ulubione motywy dla podróżników

Ponieważ podjęcie decyzji może być czasem dość długim procesem, postanowiliśmy ułatwić Ci to zadanie. Przygotowaliśmy dla Was te najpiękniejsze miejsca na świecie.

Europejskie metropolie

Nie trzeba daleko jechać, aby odkryć urokliwe miejsca i zakątki. Europa kryje w sobie prawdziwe perełki, a każda z nich wniesie do naszego domu niepowtarzalny klimat.

Rzym

Chyba najbardziej znanym zabytkiem, który przychodzi na myśl w związku z Rzymem jest Koloseum. To miejsce zawiera w sobie wspomnienia o walkach gladiatorów a jego bogata historia tchnie na Ciebie za każdym razem, gdy na niego spojrzysz. 

stopień trudności: łatwy

clanek_003

Praga

Praga uważana jest za jedno z najpiękniejszych miast Europy, a obraz Praskiego Zamku zimą wzbogaci Twój dom o wyjątkową atmosferę tego atmosferę.

stopień trudności: średni

clanek_004

Wenecja

To północnowłoskie miasto pokocha każda romantyczna dusza. Obraz weneckich gondoli, łączący odbicia powierzchni wody i letniego zachodu słońca, utrzymany jest w przyjemnych kolorach. Ten obraz po prostu rozjaśni każde wnętrze.

stopień trudności: średni

clanek_005

Amsterdam

Niepowtarzalne wąskie kamienice i tulipany, które zainspirowały samego Claude'a Moneta. Dokładnie te charakterystyczne cechy Holandii znajdziesz na naszym obrazie Tulipany w Amsterdamie, który przypomni Ci atmosferę, za którą wszyscy kochają Amsterdam.

stopień trudności: średni

clanek_006

Londyn

Londyn jest wyjątkowy ze względu na kontrast między bogatą historią a nowoczesnością. Ponieważ właśnie to podoba nam się w Londynie, postanowiliśmy uchwycić jego specyficzną atmosferę na obrazie Zmierzch nad Londynem. Obraz ten wprowadzi do Twojego domu niepowtarzalny charakter tej metropolii. 

stopień trudności: łatwy

clanek_007

Santorini

Obraz Dzwony w Santorini przynosi ciepło letnich promieni i delikatną morską bryzę. Jego kolory ożywią każde wnętrze, a gra cieni na nim zachwyci Cię za każdym razem, gdy na niego spojrzysz. 

stopień trudności: łatwy

clanek_008

Barcelona 

Niewiele miast ma tak charakterystyczną architekturę jak Barcelona. Zawdzięcza to katalońskiemu architektowi Antoniemu Gaudiemu, który nadał jej niepowtarzalny charakter i wygląd. Jeśli podziwiasz tę wyjątkową architekturę, to na pewno spodoba Ci się nasz obraz Widok na Barcelonę z Parku Güell, który oddaje właśnie niepowtarzalność Barcelony.

stopień trudności: średni

clanek_009

Paryż

Miasto miłości, sztuki i niepowtarzalnej architektury. Paryż to miasto, które każdy podziwia z innego powodu. Dlatego wybór idealnego obrazu powinien być związany z osobistymi preferencjami. 

Jeśli wybierasz tylko na podstawie stopnia trudności, możesz zacząć od bardzo łatwego motywu czyli na przykład wieży Eiffla i kobiety z czerwonymi balonami. A może kochasz stary Paryż? W takim razie zapewne spodoba Ci się nasz obraz pary pod wieżą Eiffla, który charakteryzuje się łatwym stopniem trudności.

Masz ochotę na większe wyzwanie? Spróbuj namalować Paryż i spacerującą parę, która choć jest umiarkowanie trudna, ma romantyczny klimat, który Cię oczaruje.

 

clanek_009_1

 

Malownicze góry

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy jest miłośnikiem metropolii i architektury. Jeśli wolisz naturę, to również mamy ciekawe propozycje. Niewiele rzeczy przynosi taki spokój jak widok górskich szczytów, lasów czy spokojnej wody. 

Lasy, góry i jezioro

Połączenie tych elementów potrafi wywołać doskonała harmonię. Żywe kolory i słoneczna atmosfera mogą nadać wnętrzu właśnie ten element oryginalności, którego mu brakuje. Jeśli w Twoim domu przeważają neutralne odcienie, to obraz Las, góry i jezioro będzie tam idealnie pasował.

stopień trudności: łatwy

clanek_010

Kaukaz

Dzika górska rzeka, która wycina sobie drogę przez skały. Miejsca takie jak to emanuje spokojem, ale także niesamowitą siłą przyrody. Góry Kaukazu spodobają się wszystkim miłośnikom gór i nieskażonej przyrody.

stopień trudności: średni

clanek_011

Góry

Jeśli spokojna tafla wody uspokaja Cię bardziej niż bulgocząca rzeka, to z pewnością zainteresuje Cię nasz obraz Góry, na którym drzewa i szczyty górskie odbijają się w spokojnym górskim jeziorze. 

stopień trudności: łatwy

clanek_012

Skandynawia

Atmosfera Północy jest niepowtarzalna. Skandynawia jest ulubionym miejscem miłośników tajemnic i przyrody. Zuty przynosi obrazy skandynawskiej natury, które uzupełnią zarówno nowoczesne, jak i tradycyjne wnętrza

Pierwszym z obrazów, jest obraz Piękna Norwegia, który swoją lekką abstrakcyjnością i doborem spokojnych kolorów stanie się świetną dominantą w Twoim salonie. 

stopień trudności: łatwy

clanek_013

Magię nordyckiej przyrody uosabiają również zorze polarne. Jeśli stawiasz pierwsze kroki w malowaniu po numerach, ten obraz jest świetnym początkiem Twojej malarskiej kariery. 

stopień trudności: łatwy

clanek_014

Jeśli jednak jesteście gotowi podjąć wyzwanie, to wybierzcie ten romantyczny i nieco mistyczny obraz polarnego krajobrazu. Praca ze szczegółami i odcieniami szarości pozwoli Wam podnieść poprzeczkę Waszych umiejętności o trochę wyżej.  

stopień trudności: średni

clanek_015

New York

Choć nie jest stolicą Stanów Zjednoczonych, stał się ikoniczną metropolią. Kto nie zna gigantycznych ekranów reklamowych, żółtych taksówek i wszechobecnego gwaru. Dla kogoś to miasto koszmar, dla kogoś innego to spełnienie marzeń . Jeśli chcesz przenieść atmosferę i zgiełk tego miasta do swojego domu, to zrób to poprzez obraz ulica w Nowym Jorku.

stopień trudności: średni

clanek_016

Nie tylko taksówki i ruchliwe ulice są ikoną Nowego Jorku. Popularnym miejscem jest również Most Brookliński. Ten obraz, dzięki niepowtarzalnej harmonii kolorów i grze świateł, jest naprawdę wyjątkowy. Będzie niepowtarzalną dekoracją każdego wnętrza.

stopień trudności: średni

clanek_017

Inspirujący wschód

Odwiedzanie miejsc położonych daleko na wschód od nas może być dla wielu zupełnie nie do pomyślenia. Ale pozwolić tym miejscom odwiedzić Cię w domu jest naprawdę łatwe.  

Japonia

Japonia ma dwie charakterystyczne cechy: orientalną architekturę i niesamowitą różnorodność roślin i drzew. Jeśli chcesz wprowadzić do swojego wnętrza spokój i łagodność japońskich ogrodów, możesz zacząć od tych dwóch obrazów. O ile obraz Świątyni stanowii średnie wyzwanie, to namalowanie Japońskiego ogrodu będzie prawdziwym wyzwaniem.

stopień trudności: średni i trudny

clanek_018

Chiny

Podobnie czarujące są Chiny i ich tajemnicze zakątki. Doskonałym przykładem jest obraz Chińskiego domu w otoczeniu róż, który stanowi świetną dekorację wnętrz urządzonych w neutralnych, kremowych lub ziemistych odcieniach.

stopień trudności: łatwy

clanek_019

Czy masz ulubione zdjęcie z podróży? Stwórz z niego obraz

Podobają Ci się obrazy różnych miejsc na świecie, ale wciąż nie znajdujesz w nich atmosfery, którą emanują Twoje ulubione, osobiste zdjęcia z podróży? Zatem zleć wykonanie obrazu ze swej fotografii.

Zuty może przekształcić Twoje ulubione zdjęcie w obraz do malowania po numerach. Zwykłe zdjęcie zmienia się wtedy w dzieło sztuki, które będzie miało w sobie coś z Ciebie i Twoich osobistych wspomnień.

Malowanie po numerach to wyjątkowy prezent

Obrazy pięknych miejsc nie muszą zdobić tylko Twojego domu. Stanowią wyjątkowy prezent dla wszystkich podróżników i pasjonatów podróży. Dzięki temu, że sami będą mogli pomalować obraz po numerach, będzie to bardzo oryginalny i osobisty prezent, który zachwyci każdego.

Jeśli nie wiesz jaki motyw wybrać, spróbuj mapę świata lub kupon podarunkowy. Możesz też podarować solenizantowi lub solenizantce obraz z ich ulubionego zdjęcia

Wybieraj spośród ponad 6000 motywów w Zuty

Jeśli chcesz zacząć malować, ale nie wiesz jak się za to zabrać, malowanie po numerach jest idealnym wyborem. Przy odrobinie cierpliwości również Ty możesz stać się autorem pięknych prac, które mogą ozdobić Twój dom i przypomnieć Ci, że przy odrobinie cierpliwości wszystko jest możliwe. Jeśli nie jesteś fanem obrazów metropolii lub natury, to przejrzyj naszą pełną ofertę obrazów po numerach i znajdź swój wymarzony motyw.