Dla pełnej funkcjonalności tej strony poproszę o włączenie opcji JavaScript.

Zbliża się miesiąc Raka. Jak wybrać odpowiedni prezent dla urodzonych pod tym znakiem?

W tym roku wybierz najlepszy prezent dla osób urodzonych pod znakiem Raka. Charakterystyka tego znaku dużo podpowie w kwestii, co dla nich wybrać. Poczytaj na temat tego nieprzewidywalnego znaku Zodiaku, który obchodzi urodziny między 21 czerwca a 22 lipca. Dzięki naszym radom możesz w tym roku trafić prezentem w samą dziesiątkę.

Charakterystyka znaku Raka

Żywiołem Raków jest woda. Żywioł ten wiąże się z empatią i wrażliwością. Dlatego  urodzeni pod tym znakiem są uczuciowi i pełni emocji. Lubią pomagać innym, a zwłaszcza tym, którzy sami nie mogą sobie pomóc. Nigdy nie zostawiają nikogo na lodzie, a nieuczciwe zachowanie jest im obce. Dzięki wyostrzonej empatii natychmiast rozpoznają, kiedy ktoś jest w trudnej sytuacji i podają mu pomocną dłoń. Rak naprawdę zna się na ludziach i ma świetne wyczucie co do relacji międzyludzkich. Natychmiast się w nich orientuje a ponadto potrafi wczuć się w innych i patrzeć na świat ich oczami, co pozwala mu rozwiązywać konflikty. Jeżeli jest taka potrzeba, umie stanąć w obronie poszkodowanych, ma przecież kleszcze, których nie boi się użyć. 

Chociaż Rakiem rządzą przede wszystkim emocje, nie ma w nim szaleństwa ani naiwności. Potrafi być racjonalny i panować nad emocjami. Potrafi podejmować decyzje na podstawie logiki i analitycznego rozumowania, jeśli sytuacja tego wymaga. Rak nie lubi ryzykować.

clanek_001

Zawsze trzy razy pomyśli, zanim zrobi krok w nieznane. Łatwo może nad nim zapanować niepewność, dlatego woli mieć przed sobą czystą drogę. Ta jego ostrożność ma też swoje zalety. Z pewnością nie może mu się przydarzyć, że na przykład wyda całą wypłatę. Potrafi oszczędzać i uważa na pieniądze. W naszym sklepie mamy teraz rabaty - idealna okazja dla oszczędnego Raka. 

Co jest dla niego najważniejsze? Rodzina, miłość i dom. Rak ma wielki szacunek do tradycyjnych wartości. Rodzina i relacje między bliskimi są dla niego niezwykle ważne. Dla swoich najbliższych jest w stanie zrobić wszystko, nawet poświęcić się do ostatniego tchu. Rozumie ich i wie, co jest w ich sercach. Nie jest ekstrawertykiem i niewiele uczuć pokazuje na zewnątrz, ale jego otoczenie ma w nim zawszę oporę. 

Jeśli chodzi o miłość, jest wielkim romantykiem. Bycie z ukochaną osobą, jest dla niego szczytem szczęścia. Niewiele potrzebuje do życia, ale miłość jest dla niego najważniejsza. Bez niej więdnie. Lubi budować gniazdko miłości ze swoją drugą połówką. Przytulny dom, w którym czuje się bezpiecznie, jest dla niego absolutnie niezbędny.

Jaki jest mężczyzna spod znaku Raka

Mężczyzna  spod tego znaku jest empatyczny i wrażliwy. Spotkasz dwa typy Raków. Pierwsi nie wstydzą się swoich emocji. Tacy ludzie często odnoszą sukcesy w pracy i  w życiu osobistym.

Druga grupa zmaga się ze swoimi uczuciami. Uważają je za słabość i wolą chować się za swoją skorupą bojąc się, że ktoś może ich skrzywdzić. Często nie potrafią znaleźć właściwej równowagi, ponieważ nie do końca ufają sobie, a jednocześnie są podejrzliwi wobec otoczenia.

clanek_002

Rak jest wspaniałym partnerem i ojcem. Jeśli tylko nauczy się ufać własnym emocjom i uczuciom, skorzysta na tym jego otoczenie. W gruncie rzeczy jest bardzo opiekuńczy i stawia rodzinę ponad wszystko. Jest wierny i zrobiłby wszystko dla swojej partnerki. Nie przeszkadza mu, że jego żona robi większą  karierę lub ma lepsze wykształcenie niż on. Stawia ją na piedestale i będzie bardzo dumny z jej osiągnięć. Nie jest próżny. To prawdziwy dżentelmen, który potrafi zachować się w każdej sytuacji.

Świetnie rozumie się z dziećmi. I to nie tylko ze względu na jego życzliwą naturę. Jak każdy znak wodny, Rak jest obdarzony żywą wyobraźnią i poczuciem kreatywności. Może bawić się z dziećmi całymi dniami i wciąż wymyślać coś nowego i zabawnego.

Silne cechy mężczyzny spod znaku Raka

Wrażliwość i empatia to jego asy w rękawie. Jeśli nauczy się polegać na umiejętności współodczuwania z innymi, może to wykorzystać na swoją korzyść. Nie tylko będzie popularny w  swoim otoczeniu, ale może to też przynieść korzyści finansowe. Raki odnoszą sukcesy w zawodach,  w których pracuje się z ludźmi. Zawsze wie jak zdobyć  klienta i przeciągnąć innych na swoja stronę.

Kolejną silną stroną Raków jest kreatywność i wyobraźnia. Mężczyzna spod znaku Raka to nieskończona fontanna pomysłów. Dzięki temu jego otoczenie bardzo go sobie ceni. Nie tylko interesuje się sztuką, muzyką i literaturą, ale również bardzo dobrze się w tych dziedzinach orientuje, dlatego też jest świetnym towarzyszem rozmów.

Słabe strony mężczyzny spod znaku Raka

Jego gospodarność i oszczędność dochodzi czasem do ekstremum i staje się sknerą, który nie kupi sobie nic dla siebie. Słabym punktem może być też jego skorupa, za którą lubi się chować. Niektóre Raki tworzą z niej tarczę, nie dopuszczając nikogo  do siebie, wolą żyć samotnym życiem. Naturalna i słodka nieśmiałość Raków może łatwo przerodzić się w obojętność i sprawić, że stają się raczej nieprzyjemnymi borsukami.

Jaka jest kobieta spod znaku Raka

Kobieta spod znaku Raka  jest  urocza i bardzo serdeczna. Zachowuje się jak prawdziwa dama, ale nigdy nie jest chłodna. Lubi pomagać innym i doskonale ich rozumie. Jej otoczenie jest zafascynowane jej wyobraźnią, dzięki której wyróżnia się w twórczości artystycznej. Niezależnie od tego, czy pracuje w biurze, czy w firmie, wciąż drzemie w niej ukryta malarka, tancerka lub muzyk. Oparciem dla kobiety spod znaku Raka jest szczęśliwa rodzina i ciepły dom. Jest wierną partnerką z sercem na dłoni. Zrobi dla swoich bliskich wszystko, o czym tylko zamarzą. Jest wspaniałą matką. Rozumie dzieci i ma z nimi bardzo ciepłe relacje. Ponadto potrafi stworzyć kochający dom, do którego każdy z przyjemnością wraca.

clanek_003

Panie Raki nie lubią, jeśli coś nie jest po ich myśli. Chociaż jest to delikatna dama, w domu ma ostatnie słowo. Wie, co jest najlepsze dla jej otoczenia. A jeśli coś nie idzie zgodnie z planem, wie, jak to naprawić. 

Silne strony kobiet spod znaku Raka

Kobieta spod  Raka radzi sobie z pieniędzmi. W finansach jest raczej ostrożna, ale nie brakuje jej też odwagi i intuicji. Dzięki temu wie, kiedy warto zaryzykować. Ma dobre wyczucie zwłaszcza do inwestycji. Dobrze prosperuje na rynku nieruchomości, ale także na giełdzie.

Jej mocną stroną jest umiejętność radzenia sobie z ludźmi. Nie boi się popchnąć ich we właściwym kierunku, jeśli jest to potrzebne. W niektórych przypadkach może się to przerodzić  w manipulację. Ponieważ zna ludzi, natychmiast rozpoznaje ich wrażliwe obszary. Krótko mówiąc Rak to wielki gracz w relacjach międzyludzkich. Potrafi rozstrzygać spory, zachęcić i zmotywować swoich przyjaciół, kolegów i bliskich.

clanek_004


Słabe strony kobiet Raków

Ta emocjonalna i empatyczna kobieta jest czasem jak bomba zegarowa. Ponieważ, nieustannie w niej wszystko wrze, zwykle jest bardzo nastrojowa. Niestety, jeśli ktoś wejdzie jej w drogę, kruchy kwiat staje się nieustraszonym generałem, który rzuca zgryźliwe uwagi przyprawiające o ból głowy. Partnerom i przyjaciołom często bardzo trudno jest wyznać się w jej nastrojach i emocjach. Dlatego ważne jest, aby kobiety spod Raka mogły się otworzyć i porozmawiać o swoich uczuciach. 

Często zdarza się, że kobieta spod tego znaku, zamyka się w swojej skorupie i odcina od otoczenia. I biada każdemu, kto spróbuje się do niej zbliżyć – może być nawet agresywna. To zrozumiałe. Boi się bólu i stara się jak najlepiej chronić. Jeśli jej partner ją zdradza lub krzywdzi, trudno jej sobie z tym poradzić.

Jaki prezent wybrać dla Raka

Ponieważ rodzina i dom są dla Raków na pierwszym miejscu, dobrze trafisz kupująć prezent o tym charakterze. Będą bardzo zadowoleni z czegoś, czym mogą udekorować swój dom. Raki lubią ładne, ale praktyczne rzeczy, na których przyjemnie zawiesić oko. Są pasjonatami, kolekcjonerami antyków, obrazów i porcelanowych serwisów do herbaty. 

Ponieważ zarówno mężczyźni, jak i kobiety urodzeni pod znakiem Raka są wielkimi miłośnikami dobrego jedzenia często można spotkać wśród nich doświadczonych szefów kuchni. Kuchnia jest ich domeną, więc możesz kupić im książkę kucharską lub zapisać ich na kurs gotowania. 

Chcesz zaskoczyć ich biżuterią lub perfumami? Rak jest z natury delikatny, więc wybierz delikatniejszy zapach kwiatowy z tonami wodnymi i delikatnymi cytrusami. Jeśli chodzi o biżuterię, to polecamy te w stylu antycznym, ale nic przesadnego. W przypadku Raka mniej zawsze znaczy więcej. Preferuje srebro i perły. Jeśli chcesz naprawdę zainwestować, zaskocz ich perskim dywanem lub luksusowym wazonem.

Rak jest twórczy, więc zagraj w tę nutę i podaruj w prezencie malowanie po numerach. Można go przyrównać do kolorowanek, ale dla dorosłych. Malowanie po numerach oferuje wyszukane i oryginalne motywy, które na pewno zadowolą Raki. Po namalowaniu gotowe dzieło mogą powiesić w domu i sprawić, że ich królestwo będzie jeszcze bardziej przytulne.

clanek_005

Jak to działa? Oferujemy do wyboru wiele motywów o różnych stopniach trudności. Nie potrzebujesz żadnego szkolenia ani wykształcenia artystycznego, aby malować po numerach. Obraz jest podzielony na ponumerowane pola. Do każdego numeru jest przyporządkowany określony odcień farby, którym obraz pomalujesz. Jest to bardzo łatwe. Dostarczymy Ci kompletny zestaw: płótno z motywem oraz profesjonalne farby, komplet pędzli i arkusz kontrolny.

clanek_006

Jaki motyw wybrać? To zależy od Ciebie. Ty znasz najlepiej swojego Raka. W naszej ofercie znajdziesz np.

  • Zwierzęta
  • Kwiaty i rośliny
  • Krajobraz i martwa natura
  • Miasta i znane miejsca
  • Sławni ludzie
  • Obrazy znanych malarzy
  • Samochody i motocykle
  • Motywy muzyczne i taneczne
  •  i inne

clanek_007

Malowanie po numerach to idealny prezent dla Raka. W każdym z nich drzemie artystyczna dusza, czekająca na nowe wyzwania. Dodatkowo kupując im oryginalną dekoracją do domu sprawisz im radość na co dzień. Zajrzyj do naszego sklepu i wybierz odpowiedni motyw dla swojego Raka. W tym roku prezentem od nas sprawisz im niespodziankę, której nie zapomną!