Dla pełnej funkcjonalności tej strony poproszę o włączenie opcji JavaScript.

Zuty współpracuje z Richardem Macneilem

Świat sztuki jest nam w ZUTY bardzo bliski. Współpracujemy z współczesnych malarzami, aby móc Wam zaoferować płótna z ich obrazami. Po Holly Simental i jej kochających kawę zwierzętach przedstwaiamy Wam Richarda Macneil i jego unikalny styl malarstwa. Niektóre z jego obrazów przetworzymy na motywy do malowania po numerach. Wybierzcie się z nim na spacer po słynnych miejscach i miastach i uchwyćcie ich niepowtarzalny nastrój i atmosferę.

15086_malovani-podle-cisel-milenci-v-parizi--richard-macneil-

Kim jest Richard Macneil

Richard Macneil jest artystą samoukiem, który od początku swojej kariery pracuje w środowisku artystycznym.

Urodzony w Worcester w Wielkiej Brytanii, swoje życie zawodowe rozpoczął jako artysta w wytwórni Worcester Royal Porcelain. Od zawsze pracował w dziedzinie rzeźby, ceramiki i ilustracji w Wielkiej Brytanii i za granicą.

Wiele lat spędził na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Za jedno ze swoich największych osiągnięć tego okresu uważa wystawienie dzieła, które podarował prezydentowi Reaganowi, w Gabinecie Owalnym Białego Domu.

Po powrocie do Wielkiej Brytanii Richard rozwijał swój osobliwy styl pracując jako niezależny artysta projektujący pocztówki i kartki okolicznościowe.

W 2009 roku wraz z żoną Judi i dwoma synami Danielem i Kyle założył The Macneil Studio.

Richard najbardziej znany jest z tradycyjnych motywów świątecznych, które pojawiają się na kartkach i innych produktach okolicznościowych. Produkty te są sprzedawane na całym świecie. Zgromadził ogromną kolekcję projektów do codziennego użytku oraz kolekcję projektów przeznaczonych specjalnie do druków artystycznych.

Swój wolny czas lubi spędzać z rodziną, spacerując po pięknej brytyjskiej wsi i łowiąc ryby.

Wizją Richarda Macneila jest tworzenie sztuki dostępnej dla wszystkich.

15089_malovani-podle-cisel-sakury-v-praze--richard-macneil-

Takie jest również nasze spojrzenie na sztukę, dlatego cieszymy się, że możemy zapewnić Państwu możliwość malowania jego motywów w formie motywów do malowania po numerach. Kto wie – może w niejednym z Was drzemie nieodkryty artysta.

Mały przegląd motywów Richarda Macneila

Co dla was przygotowujemy? Będzie to zestaw kilku obrazów z motywem znanych miejsc i miast. Płótna mają zwykle wspólną cechę - zakochane pary. Ciesz się malowaniem ich z ZUTY.

Romantyczna przejażdżka łodzią

15092_malovani-podle-cisel-par-na-lodce-v-new-yorku--richard-macneil-

Chcesz zapunktować u swojej dziewczyny? Zaproś ją na przejażdżkę łodzią po jeziorze. Nie musi to być w Nowym Jorku w Central Parku. Jednak uważaj, jeśli  ukochanej zafundujesz nieplanowaną kąpiel w jeziorze to czar pryśnie i nie będzie już tak romantycznie.

Paryż miasto zakochanych

15107_malovani-podle-cisel-milenci-v-parku-u-eiffelovy-veze--richard-macneil-

Niedawno Praga została uznana za najpiękniejsze miasto na świecie, ale jeśli chodzi o najbardziej romantyczne to chyba wciąż numerem 1 jest Paryż. Wizyta na Wieży Eiffla to szczyt romantycznych uniesień. Zwłaszcza, gdy idziesz tam kwitnącą aleją po letnim deszczu.

Miłość w Wenecji

15095_malovani-podle-cisel-milenci-s-destnikem-u-mostu--richard-macneil-

Prawdziwe włoskie kafejki, gondole płynące po kanałach Wenecji, gondolierzy, którzy na życzenie śpiewają arie miłosne. Czy to nie jest kwintesencja romantycznych doznań. Spacer we dwoje ulicami Wenecji to jedno z tych przeżyć, których nie można zapomnieć.

Romantyczny Londyn

15098_malovani-podle-cisel-lide-u-tower-bridge--richard-macneil-

Tower Bridge, Royal Castle Tower, Houses of Parliament i Big Ben to tylko niektóre z najbardziej znanych i odwiedzanych miejsc w Londynie. Jeśli zwiedzasz Londyn, nie możesz tych miejsc ominąć. Do wszystkich możesz dotrzeć romantycznym spacerem wzdłuż brzegów Tamizy.

Malujcie jak Richard Macneil

Życie Richarda Macneila może zainspirować wiele osób, które interesują się malarstwem, ale nie mają wykształcenia plastycznego i żadnych dyplomów. Jak widać, nawet z samokształceniem możesz zajść daleko.

Nie daj się nikomu i niczemu zniechęcić, aby zejść z drogi do spełnienia Twoich marzeń. Chcesz malować? Nie pozwól nikomu Ci wmówić, że z malowania nie da się wyżyć. Po prostu zacznij z pełną pasją. ZUTY pomoże Ci w technice malowania po numerach.