Dla pełnej funkcjonalności tej strony poproszę o włączenie opcji JavaScript.

Collin Bogle: Spójrz w oczy bestii

Czy lubisz wilki, tygrysy i psy? Jeżeli, tak to twórczość Collina Bogle'a Cię oczaruje. We współpracy z nim stworzyliśmy wyjątkową kolekcję obrazów do malowania po numerach inspirowaną przedstawicielami dzikiej i oswojonej przyrody.

miniatura_FB-bogle

Kim jest Collin Bogle?

Collin Bogle jest malarzem pochodzącym ze Stanów Zjednoczonych. Znany jest z realistycznych obrazów zwierząt i przyrody. W jego portfolio znajdują się dzikie bestie, ale też oswojone psy i delikatne łąki kwiatowe. Uwiecznia wszystko co przykuje jego uwagę, a robi to z niezwykłym wyczuciem szczegółów i kolorów.

Zdolności artystyczne Collin Bogle ma we krwi. Jego ojciec, również był znanym artystą. To właśnie ojciec nauczył go techniki malarskiej i zasad kompozycji oraz wprowadził do branży projektowej, a wkrótce on sam wkroczył na własną drogę artystyczną. Jego wyjątkowa umiejętność uchwycenia szczegółów i światła w naturalnych sceneriach sprawiła, że stał się ulubieńcem tysięcy fanów w całej Ameryce.

Jego prace można oglądać na licznych wystawach w całych Stanach Zjednoczonych. Oryginały wiszą w renomowanych galeriach. We współpracy z Collinem stworzyliśmy motywy, które możesz teraz samodzielnie namalować we własnym domu. Jeśli zaintrygowały Cię jego dzieła, teraz mogą być Twoje.

Twórczość Collina Bogle'a?

“W mojej twórczosci, główna rolę odgrywa światło" - mówi sam Collin. "Obfitość światła i cieni tworzy dla mnie plac zabaw i pozwala obrazowi żyć własnym życiem”.

W Zuty można znaleźć głównie obrazy zwierząt jego autorstwa. Jednak obrazy artysty nie ograniczają się do jednego tematu wykazuje on dużą elastyczność i wszechstronność techniczną. Bogle używa pasteli, kredek, akwareli i akryli - wszystkiego, co potrzebne, aby stworzyć świetnie oświetlone, realistyczne i niemal fotograficzne obrazy, które zdobyły mu tak wielu fanów.

Inspiracje czerpie z wędrówek po świecie przyrody. Jego aparat fotograficzny dotrzymuje mu towarzystwa. Często fotografuje scenerię, a następnie ją maluje na podstawie zdjęć. Swoje koncepcje edytuje w Photoshopie i rozpracowuje, aż do stworzenia kompozycji, z której jest zadowolony.

Mówi, że lubi malować, gdy jest sam w domu, gdy ma spokój i ciszę. Włącza swoją ulubioną muzykę lub ma w tle włączony telewizor. Pracuje przed komputerem, aby mieć przed sobą fotografie, które są wzorem dla jego obrazów.

Obrazy Collina Bogle'a na Zuty

Na Zuty zaprezentowaliśmy już wielu artystów, z którymi współpracujemy. Wszystkie ich dzieła można znaleźć w naszym sklepie internetowym w dziale Twórcy

Zapoznaj się z ich pracami, wierzymy, że znajdziesz tematy, które Cię zainteresują. Teraz wracamy do Collina. Wybraliśmy kilka obrazów, które są u nas dostępne. To tylko mała degustacja. Mamy nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie.

Tygrys i niebieskie oczy

Ten motyw oczaruje każdego miłośnika dzikich zwierząt! Jeśli masz wśród swoich bliskich kogoś, kto jest miłośnikiem kotów, a do tego uwielbia te duże, kup mu obraz Collina Bogle'a. Gra światła sprawia, że tygrys wygląda, jak żywy, jakby miał w każdej chwili wyjść z obrazu.

Motyw ten będzie pięknie wyglądał w każdym wnętrzu - zarówno nowoczesnym, jak i tradycyjnym. Jego piękno i majestatyczność zachwyci każdego. Ten obraz może namalować nawet zupełnie początkujący. Wystarczy postępować krok po kroku i możesz mieć tygrysa w domu!

WSKAZÓWKA: Czy interesuje Cię malowanie po numerach? Zobacz instrukcje jak malować nasze obrazy w zakładce  Jak zacząć malować.

clanek_001

Biały tygrys

Biały tygrys jest jednym z najrzadszych zwierząt na naszej planecie. Można go zobaczyć w niektórych europejskich ogrodach zoologicznych. Albo w swoim salonie! Zamów ten piękny motyw i tchnij w niego życie za pomocą pędzla i farb akrylowych, które dostaniesz wraz z obrazem. Każde zamówienie  powyżej 221 zł ma bezpłatną wysyłkę. 

clanek_002

Tygrysie spojrzenie

Ten tygrys prawdopodobnie poluje w dżungli. Spróbuj podczas malowania wczuć się w jego życie, we wszystko co przeżywa każdego dnia w dziczy. Uwolnij w sobie poszukiwacza przygód.

clanek_003

Biały wilk

Wilk polarny jest szczególnie popularny ze względu na swoje śnieżnobiałe umaszczenie. Jest podgatunkiem wilka pospolitego. Baw się detalami podczas malowania i zaproś majestatycznego wilka do swojego domu. Będzie pięknie wyglądał w salonie, sypialni lub gabinecie. Choć wygląda jak żywy, nie martw się, na pewno nie gryzie!

clanek_004

Spojrzenie wilka

Jeszcze jeden obraz Collina Bogle'a o tematyce związanej z wilkami. Czy zawsze chcieliście spojrzeć bestii prosto w oczy, z bliska? Teraz jest to możliwe. Artysta namalował wilka bardzo szczegółowo i z bliska. Baw się różnymi odcieniami brązu i zanurz się w bezdennych oczach dzikiego wilka. 

clanek_005

Szczeniak golden retrievera i dmuchawce

Pies w dmuchawcach to uroczy i zabawny motyw. Uszczęśliwi każdego, kto kocha psy. Na przykład małe dzieci, które nie mogą mieć w domu żywego zwierzęcia. Malowanie po numerach nadaje się także dla najmniejszych dzieci. Zaskocz ich własnym psem.

clanek_006

Masz pytania? Napisz do nas!

Jeśli chcecie nas o coś zapytać, chętnie pomożemy. Napiszcie do nas na adres info@zuty.pl. Pracujemy w dni powszednie od 8:00 do 15:00.

Jednocześnie zalecamy zapoznanie się z sekcją Rady i wskazówki. Znajdziecie tam wiele cennych rad i instrukcji, które przeprowadzą Was przez zakup i proces malowania od początku do końca i pomogą czerpać przyjemność z malowania.