Dla pełnej funkcjonalności tej strony poproszę o włączenie opcji JavaScript.

Zuty rozdaje prezenty z okazji Dnia Dziecka

Jeśli nie wiesz, co w tym roku podarować swym pociechom z okazji Dnia Dziecka, mamy dla Ciebie kilka pomysłów. Malowanie po numerach to świetna zabawa dla każdego, a my mamy wiele wzorów, które na pewno spodobają się Twoim dzieciom. Ponadto malowanie przyniesie im wiele korzyści. Omówimy je w poniższym artykule.

clanek_001

Czym jest malowanie po numerach?

Malowanie po numerach to świetna zabawa i relaks dla całej rodziny. Zajęcie to przeznaczone jest dla wszystkich wiekowych kategorii. Każdy zestaw zawiera płótno z obrazem podzielonym na mniejsze pola oznaczone cyframi, farby i pędzle. Numery pól oznaczają kolory, którymi mają być pomalowane. 

Może widzieliście już taki obrazek i stwierdziliście, że namalowanie go jest zbyt trudne dla dzieci. To jednak nieprawda. W naszej ofercie znajdziecie obrazki o różnym stopniu trudności, idealne również dla najmłodszych. A ponieważ Dzień Dziecka już za progiem, przygotowaliśmy prezent dla najmłodszych! 

Mamy dla nich prezent z okazji Dnia Dziecka. W dniach 24-25 maja przy zakupie powyżej 250 zł otrzymasz gratis zestaw do malowania po numerach dla dzieci. Dla Waszych pociech przygotowaliśmy w prezencie obraz Kotek czy tygrys. Nie zwlekajcie więc i podarujcie dzieciom sensowny prezent!

clanek_002

Jakie obrazki nadają się dla dzieci?

Wybierając obrazek dla dzieci, nie kieruj się wyłącznie jego motywem. Weź też pod uwagę poziom trudność, który zawsze jest wskazany. Można również sprawdzić, z ilu pól składa się obrazek i ile jest na nim kolorów. To również może pomóc w podjęciu decyzji. Jeśli jednak masz wątpliwości w wyborze z naszej kategorii motywów dla dzieci, w tym artykule znajdziesz konkretne wskazówki.

Korzyści malowania po numerach

Malując według numerów, dzieci nie tylko stworzą niepowtarzalną dekorację do swojego pokoju, ale także na wiele sposobów rozwiną swoje umiejętności. Zestaw do malowania daje dzieciom wiele więcej niż zwykła kolorowanka. 

Pobudza kreatywność

Malowanie po numerach może rozbudzić w dzieciach kreatywność i chęć tworzenia. Mogą zacząć od prostszych obrazków, a następnie stopniowo zwiększać ich trudność. Dzieci zobaczą wtedy swoje postępy i pokochają malowanie. 

Ponadto obrazy posłużą jako piękna dekoracja. Jeśli planujesz powiesić je na ścianie, rozważ wariant obrazu, w którym płótno jest już przymocowane do drewnianej ramy, a obraz jest gotowy do udekorowania pokoju. 

Poprawia umiejętności w zakresie drobnej motoryki

Poszczególne pola wymagają większej lub mniejszej dbałości o szczegóły. Dzięki temu dzieci uczą się precyzji. W tej delikatnej i szczegółowej pracy pomagają im różne wielkości pędzli. 

clanek_003

Nadaje się do pracy grupowej

Jeśli planujesz przyjęcie lub masz pod dachem kilkoro dzieci do pilnowania, malowanie według numerów to idealna zabawa. Dzieci mogą wspólnie malować, pomagać sobie nawzajem i radzić. Ułatwia to nawiązywanie nowych znajomości i komunikację.

Daje poczucie radości i pozytywnej samooceny

W malowaniu po numerach wspaniałe jest to, że każdy może stać się artystą i stworzyć naprawdę piękny obraz. Dzięki kolorowaniu poszczególnych pól nie trzeba mieć wielkiego talentu. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcją, a powstanie piękne dzieło sztuki. 

Tak jak wszyscy inni, dzieci czują się dumne, że stworzyły coś wyjątkowego i pięknego. Jeśli chcesz, aby były z siebie dumne, koniecznie podaruj im taki prezent.

Uczy cierpliwości

Pod każdym obrazkiem podana jest liczba pól, na które jest on podzielony. Niektóre obrazki są naprawdę skomplikowane i wymagają dużo koncentracji i czasu. Dlatego podczas malowania dzieci szybko zrozumieją, że wszystko wymaga czasu i nie można się spieszyć. Dzięki kolorowaniu uczą się cierpliwości, koncentracji i spokoju. 

Zmniejsza stres i napięcie

Malarstwo jest wyjątkową formą relaksu i wypoczynku. Może zmniejszyć uczucie napięcia, stresu i niepokoju. Tworzenie własnego dzieła daje poczucie satysfakcji i sprzyja uwalnianiu hormonów szczęścia, które są najlepszym środkiem w walce ze stresem i niepokojem. 

Zapewnij dzieciom rozrywkę na wiele godzin

Wymyślenie rozrywki dla dzieci, która nie kończy się w ciągu kilku minut, może być czasem wyzwaniem. Malowanie po numerach może jednak zająć dzieci na bardzo długi czas. Poza tym to wspaniałe, że mogą ciągle wracać do obrazu, a im bliżej będą mety, tym więcej czasu będą chcieli poświęcić na malowanie. 

Pomaga w nauce liczb i kolorów

Malując ze Zuty, dzieci nieustannie powtarzają i utrwalają znajomość liczb i kolorów. Dzięki temu dzieci w trakcie malowania cały czas angażują swój umysł, a to świetny trening dla mózgu

Idealne wzory dla dzieci

Zafundowanie swojemu potomstwu wspaniałego Dnia Dziecka jest łatwiejsze niż myślisz. Darując dziecku malowanie po numerach, dajesz mu sensowny prezent, który sprawi mu przyjemność i pokaże, że przy odrobinie cierpliwości i staranności może osiągnąć wspaniałe efekty. 

Jeśli nie jesteś pewien, jaki obraz będzie optymalny, lub po prostu chcesz się trochę zainspirować, polecamy kilka idealnych motywów z naszej oferty. Można wśród nich znaleźć zwierzęta lub motywy z bajek.

To urocze, gdy pokój dziecka może być udekorowany jego ulubioną postacią z bajki lub książki. Oczywiście pomyśleliśmy o tym i dlatego w naszej ofercie można znaleźć bardzo popularne motywy, takie jak: Mała Syrenka Ariel, Frozen - Kraina Lodu czy Mały Książę. Wszystkie trzy obrazy charakteryzują się niskim stopniem trudności.

 

clanek_004

 

Jeśli jednak u Was w domu ulubieni bohaterowie zmieniają się jak na bieżni, to idealnym rozwiązaniem jest wybór czegoś bardziej neutralnego - najlepiej zwierzątka. Każde dziecko ma swojego ulubieńca w królestwie zwierząt, więc z pewnością sprawisz mu ogromną radość, gdy będzie mogło uwiecznić go na płótnie. 

Znajdziesz u nas Rozkoszne szczenię, Kocię w kubku, Uroczą pandę lub Sowę, która jako symbol mądrości pięknie ozdobi kącik do nauki dziecka. Wszystkie te motywy nie wymagają wcześniejszego doświadczenia w malowaniu. Mają najniższy możliwy poziom trudności, więc dzieci z łatwością poradzą sobie z tym zadaniem. 

clanek_005

https://www.zuty.cz/malovani-podle-cisel-modra-sovicka-a-kvetiny/

Ale dziewczynkom i chłopcom spodobają się oczywiście także inne motywy. Możesz zamówić Spidermana, Minecraft, Jednorożca lub Koty w kwiatach. Wszystko zależy od upodobań dzieci. 

Dlaczego wybrać obrazki na Zuty

Malowanie według numerów staje się coraz bardziej popularne. Ludzie często się na nie decydują, ponieważ ma bardzo pozytywny wpływ na nasze samopoczucie, a jednocześnie wprowadza do mieszkania zupełnie nową dekorację.

Jakość poszczególnych części zestawu

Zestawy do malowania można kupić w wielu sklepach, ale często ich jakość jest bardzo niska. Jeśli więc chcesz mieć gwarancję najwyższej jakości wykonania, wybierz Zuty. Możesz wybierać spośród wielu unikalnych motywów i zawsze  otrzymasz wszystko, czego potrzebujesz, aby wykonać swój obraz. W zestawie znajdują się wysokiej jakości pędzle w różnych rozmiarach, które pomogą Ci uporać się nawet z najdrobniejszymi szczegółami. 

Kolejnym niezbędnym elementem są dobrej jakości farby, które wystarczą do namalowania całego obrazu i nie blakną. Jeśli zdarzy się, że zabraknie Ci farby, zanim skończysz swoje dzieło, to nie ma problemu. Firma Zuty bezpłatnie dostarczy Ci niezbędne brakujące farby.

clanek_006

Możliwość napinania na blejtram

Jeśli kupujesz obraz z zamiarem, aby ozdobił jedną ze ścian w Twoim domu, możesz zamówić płótno naciągnięte na drewnianą ramę wewnętrzną (blejtram). W ten sposób zaraz po zakończeniu malowania można powiesić obraz i cieszyć się jego pięknem.

Aby obraz był wyjątkowy, potrzebna jest nie tylko odrobina cierpliwości przy jego tworzeniu, ale także wysoka jakość wykonania poszczególnych elementów. I na to właśnie możesz u nas liczyć. 

clanek_007

Świętuj Dzień Dziecka na Zuty

W dzisiejszych czasach coraz trudniej jest sprawić dzieciom radość naprawdę sensownym prezentem. Ale zestaw do malowania numerach z pewnością jest takim prezentem. Dzieci nie tylko stworzą niepowtarzalne dzieło sztuki, ale także poćwiczą wiele różnych umiejętności. 

Współczesne dzieci często przesadnie korzystają z nowoczesnych technologii a częstym powodem jest brak innej rozrywki. Malowanie według numerów może zająć dzieci na wiele godzin a nawet dni, a wrażenia z ukończonej pracy będą niezastąpione.

clanek_008

Skorzystaj z naszej promocji

Jeśli szukasz wyjątkowego prezentu na Dzień Dziecka, postaw na Zuty, gdzie możesz wybierać spośród setek motywów. Ponieważ jednak chcemy uczcić ich dzień, postanowiliśmy, że przy każdym zakupie powyżej 250 zł otrzymacie dodatkowy prezent

Promocja ta potrwa na naszej stronie internetowej od 24 do 25 maja, a przy zakupie powyżej 250 zł otrzymasz w prezencie obrazek Kotek czy tygrys, który z pewnością sprawi im wiele radości i pobudzi ich kreatywność.

Malowanie według numerów to zabawa dla każdego

Pamiętaj, że malowanie po numerach to zabawa nie tylko dla najmłodszych. Przyniesie ono odpoczynek i spokój również Tobie. Zapoznaj się więc z naszą pełną ofertą i zacznij malować z dziećmi. Nie pożałujesz czasu, który w ten sposób spędzisz, a co więcej, Twój dom będzie ozdobiony dziełami sztuki, które dodadzą mu wyjątkowy charakter. Wprowadź oryginalną zabawę do swojej rodziny i zacznij malować ze Zuty.