Dla pełnej funkcjonalności tej strony poproszę o włączenie opcji JavaScript.

Haley Bush współpracuje ze Zuty

Czy zawsze marzyliście o zostaniu malarzem? Teraz jest na to ten właściwy czas! Każdy może nim zostać malując po numerach. Wypróbujcie malować ciepłe motywy Haley Bush i udekorujcie nimi swój dom.

clanek_001

W Zuty znajdziecie teraz nowe oryginalne motywy stworzone przez artystkę z południa USA - Haley Bush. Jej obrazy charakteryzuje typowy południowy urok i ciepło. Jesteśmy pewni, że oczarują Was tak jak oczarowały nas. W tym artykule chcielibyśmy przedstawić zarówno autorkę, jak i jej pracę. Kim właściwie jest Haley Bush? Jakich jej obrazów zdecydowanie nie powinniście przegapić?

Kim jest Haley Bush

Haley Bush to młoda artystka urodzona i wychowana w południowych Stanach Zjednoczonych w stanie Mississippi. Od dziecka lubiła malować, od zawsze było to jej hobby. Ukończyła University of Southern Mississippi na kierunku pielęgniarstwo. I pracowała jako pielęgniarka na oddziale położniczym.

Jej życie jest jak z bajki – poznała tego właściwego, wyszła za mąż i wychowała troje dzieci. Ponieważ pochodzi z tradycyjnego południa, zawsze traktowała swój talent jako dar od Boga. Po zaadoptowaniu kolejnego syna poczuła się powołana przez Boga, by poświęcić więcej czasu swoim talentom.

Postanowiła swoją sztuką sprawić radość dzieciom i ich rodzicom. Założyła własną markę Haley B Designs. Obecnie jest jedną z najbardziej utytułowanych artystek. Sprzedaje grafikę, obrazy i dekoracje domu. Nigdy nie zapomniała, Komu zawdzięcza swój talent, dlatego część każdego zarobku przeznacza na cele charytatywne. Zwłaszcza na pomoc sierotom i rodzinom adopcyjnym.

Jakie są obrazy Haley Bush?

Jeśli lubicie zwierzęta i wesołe motywy, to będziecie zachwyceni jej obrazami. Głównym motywem są zwierzęta, ale oprócz futrzastych przyjaciół Haley Bush maluje także kwiaty, martwe natury i motywy świąteczne (Boże Narodzenie, Wielkanoc itp.), które promieniują miłością i ciepłem. Warto też  zwrócić uwagę na motywy religijne, ponieważ wiara jest dla Haley wielką inspiracją. Jej obrazy kościołów czy aniołów są pełne spokoju i pogody ducha. 

Obrazy Haley Bush na Zuty

Przygotowaliśmy dla Was motywy zarówno o najprostszym, jak i najtrudniejszym stopniu trudności. Z obrazami Haley Bush poradzą sobie zarówno dzieci jak i seniorzy. Łatwe poziomy trudności nie są tak wymagające technicznie, ponieważ mają stosunkowo duże pola do kolorowania.

Ponadto do każdego obrazu dołączymy lupę gratis, zatem z łatwością poradzisz sobie nawet z mniejszymi szczegółami.

Hortensje w wazonie

clanek_002

W domu nigdy nie dość kwiatów. O te nie musisz się w żaden sposób starać, a będą kwitnąć przez cały rok. Obraz ten oferujemy w III stopniu trudności - jest na nim więcej mniejszych pól dlatego dla zupełnie początkującego może być za trudny. Jeśli jednak jesteście cierpliwi, poradzicie sobie z nim.

Hortensje w wazonie autorstwa Haley Bush olśnią swoim delikatnym pięknem i przyjemnymi, kojącymi kolorami. Niebieski to kolor spokoju a kremowy i biały to kolory czystości i harmonii. Malując ten obraz, przyjemnie się zrelaksujesz i zapomnisz o troskach wokół Ciebie.

Kolorowe serca na zielonym tle

clanek_003

Kolorowe serce wprowadzi do Twojego domu miłą i przyjazną atmosferę. Pięknie komponuje się we wnętrzu o jaśniejszych barwach, ale można go również wykorzystać jako element kontrastowy w pomieszczeniu zdominowanym przez kolory z przeciwnej strony spektrum barw.

Spójrz na zdjęcie i powiedz, co na nim widzisz? Serce w naturze? Serce w dłoni? Nigdy nie przestaniesz cieszyć się oglądaniem tego hipnotyzującego obrazu. Poprawi Twój nastrój i wywoła uśmiech na Twojej twarzy. Ponieważ zawsze przypomni Ci, że na świecie jest ktoś, kto Cię kocha.

Martwa natura z jabłkiem 

clanek_004

Jabłko na żółtym tle. Czerwień i żółć. Dwa kolory, które urozmaicą i rozjaśnią Twoje wnętrze. Ta piękna prostota wniesie do Twego domu życie i radość. Obraz ten będzie się ładnie prezentował zarówno w nowoczesnym jak i bardziej tradycyjnym wnętrzu.

Zielono-żółty motyl

clanek_005

Zielono-żółty motyl autorstwa Haley Bush symbolizuje odnowę, nowe możliwości i początki. Może właśnie malowanie tego zielono-żółtego motyla pomoże Ci zadecydować na rozdrożu życiowych dróg. 

Zielono-żółty duet pasuje praktycznie wszędzie. Jest pełen energii życiowej i witalności. Ponadto zieleń to symbol szczęścia. Te wiosenne kolory sprawią, że każdy domownik będzie pod skrzydłami motyla w dobrym nastroju.

Kolorowe kwiaty

clanek_006

Obraz Kolorowe Kwiaty to wyrazisty motyw, który wprowadzi do Twojego domu ciekawą dynamikę. Niebieski jest kojący, a czerwony to kolor pasji. Są jak yin i yang i żadnego z nich nie powinno brakować w Twoim życiu. Niezależnie od tego, czy powiesisz ten ciekawy obraz w sypialni, czy w salonie, natychmiast zauważysz zmianę energii.

Obraz ten przygotowaliśmy dla Was w drugim najłatwiejszym stopniu trudności, dzięki czemu możecie malować nawet z najmłodszymi,  ciesząc się tą przyjemną rozrywką z całą rodziną.

Malowanie po numerach kupisz w Zuty!

Oprócz obrazów Haley Bush w naszym sklepie internetowym znajdziesz innych współczesnych artystów, a także wielkich mistrzów malarstwa. Przygotowaliśmy również motywy ze zwierzętami, pejzażami, miastami, samochodami i celebrytami. Czeka na Ciebie ponad 4000 motywów - po prostu znajdź ten odpowiedni dla siebie.

Masz pytania? Napisz do nas!

Jeśli chcecie nas o coś zapytać, chętnie pomożemy. Napiszcie do nas na adres info@zuty.pl. Pracujemy w dni powszednie od 8:00 do 15:00.

Jednocześnie zalecamy zapoznanie się z sekcją Rady i wskazówki. Znajdziecie tam wiele cennych rad i instrukcji, które przeprowadzą Was przez zakup i proces malowania od początku do końca i pomogą czerpać pełną przyjemność z malowania.