Dla pełnej funkcjonalności tej strony poproszę o włączenie opcji JavaScript.

Obrazy olejne Roberta Johnsona: Natura, miasta i zwierzęta, w których się zakochasz

Czy zawsze podziwialiście obrazy olejne w muzeach? Malowanie takich obrazów wymaga zaawansowanych umiejętności. Przygotowaliśmy dla Was serię obrazów Roberta Johnsona, który preferuje tę technikę. Zamów obraz do malowania po numerach, namaluj go farbami akrylowymi, które dostaniesz od nas w zestawie, a efekt będzie równie realistyczny jak prawdziwy obraz olejny.

miniatura_FB-johnson

Motywy Roberta Johnsona polecamy nie tylko miłośnikom obrazów olejnych, ale także każdemu, kto lubi spędzać czas na łonie natury lub odkrywać ciekawe miejsca. Poza tym spodobają się też z pewnością miłośnikom zwierząt

W poniższym tekście przedstawimy Roberta Johnsona i jego twórczość. Pokażemy Wam też wybór jego najlepszych obrazów, które znajdziecie na Zuty.

Kim je Robert Johnson

Robert Johnson to amerykański artysta, który maluje głównie obrazy olejne. Trenował się w tej technice całkiem sam. Zaczął malować dopiero w szkole średniej, kiedy to odkrył swój talent. Prace Roberta Johnsona były kilkakrotnie wystawiane w Gingerbread Square Gallery w Key West na Florydzie. Niektóre z jego obrazów są częścią stałej ekspozycji Muzeum Sztuki w Sarasocie. Często wystawia też na różnego rodzaju imprezach i festiwalach plenerowych. Niedawno otworzył własne studio i galerię w małej wiosce Hensall w Ontario.

Robert Johnson zamienił swoje hobby w pracę. Jeśli również czujesz pociąg do sztuki, weź pędzel do ręki i zacznij malować! Malowanie po numerach to łatwa technika, którą może opanować każdy. Nawet ktoś, kto nigdy nie malował.

Teraz spójrzmy na kilka obrazów Roberta Johnsona, które dla Was wybraliśmy. Wszystkie motywy jego autorstwa znajdziesz w naszym e-sklepie w kategorii Twórcy.

Obrazy Roberta Johnsona na Zuty.pl

Co jest typowe dla twórczości Roberta Johnsona? Artysta ma dwa główne źródła inspiracji. Pierwsze to Matka Natura a drugie to architektura klasyczna. Oba są widoczne w jego twórczości.

Podczas gdy niektóre obrazy przedstawiają zwierzęta i przyrodę, inne przedstawiają klejnoty architektoniczne. Niektóre jego prace są czysto realistyczne, inne mają bardziej fantastyczny charakter i są wyłącznie wytworem jego wyobraźni.

Jak widać, twórczość Roberta Johnsona jest bardzo zróżnicowana. Całe jego portfolio łączy jednak jedno – oddanie malarstwu olejnemu. Przyjrzyjmy się teraz jego najpiękniejszym obrazom, których na pewno nie możesz przegapić.

Mewy na plaży

Mewy są integralną częścią wszystkich plaż na świecie. Kto nie chciałby spędzać całych dni na lataniu nad taflą morza? Jeśli lubisz nadmorski klimat, ten obraz jest dla Ciebie. Wprowadzi do Twojego domu morską bryzę i ducha wolności.

clanek_001

Most na plażę

Kolejnym motywem z morską atmosferą jest Most na plażę. Sceneria tego obrazu jest harmonijna i kojąca. Błękitne niebo, zielonkawa powierzchnia oceanu i delikatna morska bryza pieszcząca Twoją twarz. Jeśli nie możesz się już doczekać, aby latem wybrać się nad morze, Most na plażę jest idealnym dla Ciebie motywem. Malując go przeniesiesz się w upragnione miejsce i zapomnisz o całym stresie.

clanek_002

Trzy góry i las

Lubisz wędrować na łonie natury i zdobywać górskie szczyty? Imponuje Ci widok dziewiczej przyrody, nietkniętej ludzką cywilizacją? Obraz Trzy góry i las będzie pięknie prezentował się zarówno w sypialni, jak i salonie czy gabinecie. Wszędzie tam, gdzie chcesz odpocząć i „wyłączyć się” na chwilę.

Zieleń to kolor szczęścia, wywołujący w nas dobry nastrój. Dodatkowo, zdaniem ekspertów, pomaga zredukować stres. Dzięki temu obrazowi będzie Ci zielono przez cały rok!

clanek_003

Walenie w zatoce

Walenie to majestatyczne zwierzęta, do których należą oceany. Robert Johnson uchwycił rodzinę waleni pod głębiną w pobliżu nadmorskiego miasteczka. Przyjmij zaproszenie na ten magiczny rejs i przeżyj prawdziwą przygodę. A kiedy już skończysz, powiesisz ten piękny obraz na ścianie.

clanek_004

Patrol nabrzeżny

Obraz ten jest pełen zabawnej, letniej atmosfery. Opalanie, nurkowanie, pływanie, surfing - wszystko w jednym motywie. Weź pędzel do ręki i udaj się z Robertem Johnsonem na gorącą piaszczystą plażę. Ten obraz wniesie do Twojego domu radość i wakacyjną beztroskę. Za każdym razem, gdy na niego spojrzysz, wywoła uśmiech na Twojej twarzy.

clanek_005

Domy na molo

Jeśli lubisz malować obrazy z architekturą lub masz wśród znajomych kogoś, kto lubi ten temat, Domy na molo to strzał w dziesiątkę. Kolorowe domy pięknie kontrastują z ciemną taflą wody a całość podszyta jest lazurowym niebem. Obraz emanuje spokojem, czyli dokładnie tym, czego wszyscy potrzebujemy w życiu. Nie bój się drobnych szczegółów, otrzymasz od nas bezpłatną lupę, dzięki której poradzisz sobie nawet z najmniejszymi detalami.

clanek_006

Masz pytania? Napisz do nas!

Jeśli chcecie nas o coś zapytać, chętnie pomożemy. Napiszcie do nas na adres info@zuty.pl. Pracujemy w dni powszednie od 8:00 do 15:00.

Jednocześnie zalecamy zapoznanie się z sekcją Rady i wskazówki. Znajdziecie tam wiele cennych rad i instrukcji, które przeprowadzą Was przez zakup i proces malowania od początku do końca i pomogą czerpać przyjemność z malowania.