Dla pełnej funkcjonalności tej strony poproszę o włączenie opcji JavaScript.

Zew dziczy – obrazy Abrahama Huntera

Lubisz zwierzęta i przyrodę? W takim razie nie możesz przegapić kolekcji obrazów Abrahama Huntera, na Zuty.pl. Malując po numerach. Malując je możesz przeżyć prawdziwą przygodę w dziczy lub odpocząć nad jeziorem lub nad morzem. Od Ciebie zależy, co wybierzesz.

miniatura_FB-hunter

Wybraliśmy dla  Was tego właśnie artystę, ponieważ wiemy, jak bardzo kochacie królestwo zwierząt i naturę. Kategorie Zwierzęta i Krajobrazy należą w naszym sklepie do najpopularniejszych. Dlatego w dzisiejszym artykule zaproponujemy Wam nowe wspaniałe dzieła do Waszej kolekcji.

Czy motywy te wydają Wam się skomplikowane? Pamiętajcie, że z malowaniem po numerach poradzi sobie każdy! Wystarczy podążać pole za polem, a za kilka wieczorów wyczarujecie obraz jak od prawdziwego profesjonalisty. Wszystko czego potrzebujecie to chęci i pracowitość.

WSKAZÓWKA: Jesteś u nas po raz pierwszy i chcesz dowiedzieć się więcej o technice malowania po numerach? Zajrzyj do artykułu Jak zacząć malować. Znajdziesz tam szczegółowy przewodnik łącznie z filmem, w którym Ci wszystko pokażemy.

W dzisiejszym artykule przedstawimy Wam Abrahama Huntera i jego twórczość oraz parę przykładowych obrazów, które znajdziecie na Zuty. Na pewno Wam się spodobają.

Przedstawiamy Abrahama Huntera - króla zwierząt

Abraham Hunter pochodzi z USA. Obecnie mieszka w Tennessee. Zgodnie z jego słowami od dzieciństwa rysował i kolorował wszystko, co miał pod ręką. Jednak najbardziej interesowało go malowanie historii i zwierząt. Często te dwa wątki mieszały się w jego wyobraźni i tak powstały jego wczesne szkice do fantastycznych opowieści, które sam wymyślał i ilustrował.

Pierwsze większe doświadczenie malarskie zdobył w wieku 12 lat, kiedy otrzymał pierwszy zestaw akwareli. Aby pomóc finansowo swojej rodzinie, już w tak młodym wieku sprzedał swoje obrazki. Był wytrwały, chodził od domu do domu, oferując to, co namalował. Sklepy z pamiątkami i restauracje stały się pierwszymi galeriami, w których wystawiał i sprzedał swoje dzieła.

W swoim życiu brał udział w wielu konkursach i wystawach amatorskich. W 2012 roku, mając zaledwie 21 lat, otworzył własną galerię. Od tego czasu codziennie ciężko nad sobą pracuje i nieustannie dąży do doskonałości.

Powinniśmy powiedzieć jeszcze jedną rzecz o Abrahamie Hunterze. Naprawdę rozumie dziką przyrodę i jej mieszkańców. Spędził między nimi dużo czasu, a ekolodzy uważają go za swego sprzymierzeńcę. 

clanek_001_1

Obrazy Abrahama Huntera

Abraham Hunter maluje głównie dzikie zwierzęta, ale także idylliczne pejzaże. Jego obrazy emanują spokojem i pięknem żywych stworzeń. Malarz posługuje się głównie farbami akrylowymi i olejnymi, dzięki czemu jego obrazy są bogate, pełne kolorów i wyraźnie zarysowanych linii. Wyglądają bardzo realistycznie, zupełnie jak żywe.

Sam artysta o swojej pracy mówi: „Zawsze kierowałem się wewnętrzną potrzebą tworzenia i zanurzania się w świecie, który tworzyłem. W obrazach staram się wyrazić moje głębokie pragnienie idealnego świata, pełnego spokojnych wiejskich domostw i dzikiej przyrody. Chcę opowiadać historie i poprzez swoje prace wyrażać swoją wiarę.”

Przyjrzyjmy się teraz obrazom tego młodego artysty, które dla Ciebie wybraliśmy. Wierzymy, że wybierzesz wśród nich swoich faworytów.

Niedźwiadki w wiosennych kwiatach

Co jest słodszego niż niedźwiedź? Dwa niedźwiedzie! Jeśli też kochasz te kudłate stworzenia, to koniecznie zamów ten obraz na Zuty i wybierz się na spacer po pachnącej wiosennej łące z małymi niedźwiadkami. Połóżcie się razem na trawie i dobrze się  bawcie. Ten obraz podniesie Cię na duchu i sprawi, że dni będą słoneczne niezależnie od tego, czy jest to wiosna, czy ponura jesień.

clanek_002

Lew z lwiątkiem

Dumny lew ze swoim młodym to uroczy obraz pełen rodzicielskiej czułości, który pokocha każdy dorosły i dziecko. Nie zniechęcaj się tym, że wygląda na zbyt skomplikowany. Do motywu dodamy darmową lupę, dzięki czemu bez problemu poradzisz sobie z małymi detalami.

Kiedy ten obraz wymalujesz i zawiśnie na ścianie, to wystarczy jedno spojrzenie i od razu zyskasz pewność lwa.

clanek_003

Konie i morze

Konie brykające w wodzie - piękny obraz, który dosłownie tchnie wolnością. Wyobraź sobie te nieograniczone możliwości. Niekończący się ocean, niekończąca się plaża i silny, szybki koń. Jak daleko moglibyście razem pogalopować ? Zanurz się w atmosferze tego obrazu i chłoń powiew niezależności.

clanek_004

Romantyczna chatka nad jeziorem w zachodzie słońca

Sielankowy obraz z chatką myśliwską ukrytą w lesie zdobędzie serce każdego romantyka. Potrzebujesz się zrelaksować i przenieść myślami w inne miejsce? Weź pędzel do ręki i daj się zaprosić do magicznego i harmonijnego świata Abrahama Huntera. A kiedy skończysz malować, wystarczy jedno spojrzenie na obraz  i znów znajdziesz się w swoim sanktuarium.

clanek_005

Domek nad rzeką zimową porą

Kolejnym romantycznym miejscem, do którego zaprasza nas Abraham Hunter, jest chata w śnieżnym krajobrazie. Obraz emanuje cichą i spokojną zimową atmosferą, która działa jak lekarstwo dla duszy. Wyobraź sobie, jak miło byłoby siedzieć przy kominku i obserwować zamarznięty krajobraz za oknami. Przenieś się z nami w to harmonijne miejsce, które będzie należeć tylko do Ciebie.

clanek_006

Łódka na plaży i morze

Zdejmij buty, pójdziemy na spacer po plaży! Też już nie możesz się doczekać wakacji i odpoczynku od stresu i zgiełku? Teraz możesz udać się do swojego ulubionego miejsca nad morzem, kiedy tylko chcesz, nawet w środku zimy. Łódka tylko na Ciebie czeka. Dokąd popłyniesz? Wszystko zależy od Twojej wyobraźni. Wieszając ten obraz, stworzysz we wnętrzu miłą i odprężającą atmosferę. A jeśli dobrze się wsłuchasz, usłyszysz szum fal.

clanek_007

Masz pytania? Napisz do nas!

Jeśli chcecie nas o coś zapytać, chętnie pomożemy. Napiszcie do nas na adres info@zuty.pl. Pracujemy w dni powszednie od 8:00 do 15:00.

Jednocześnie zalecamy zapoznanie się z sekcją Rady i wskazówki. Znajdziecie tam wiele cennych rad i instrukcji, które przeprowadzą Was przez zakup i proces malowania od początku do końca i pomogą czerpać przyjemność z malowania.