Dla pełnej funkcjonalności tej strony poproszę o włączenie opcji JavaScript.

Zuty przynosi ekskluzywne obrazy z kultowego serialu Przyjaciele

Serial Przyjaciele to bez wątpienia jeden z największych fenomenów w historii telewizji. Jeśli i Ty jesteś zagorzałym fanem tego kultowego serialu, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Dzięki malowaniu po numerach można teraz cieszyć się tym serialem nie tylko w telewizji, ale także na płótnie malarskim!

clanek_001

Humor, romans i akcja. Serial "Przyjaciele" ma w sobie to wszystko. Nic dziwnego, że przypadł do gustu widzom w każdym wieku i stał się jednym z największych hitów lat 90-tych. Do dziś jest oglądany przez ogromną liczbę fanów i stał się ponadczasowym hitem. Świadczy o tym fakt, że ostatni odcinek był 4. najczęściej oglądanym odcinkiem serialu w historii amerykańskiej telewizji.

I jak to bywa z każdą kultową rzeczą, Przyjaciele trafili z ekranów telewizorów do domów fanów, którzy kupowali kubki, koszulki, poduszki i inne przedmioty z wizerunkami głównych bohaterów. Jeśli i Ty należysz do wielbicieli szóstki ekranowych przyjaciół, mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję! Dzięki Zuty możesz namalować wyjątkowy obraz z bohaterami serialu Przyjaciele i zamienić swój dom w przytulne miejsce w sercu Nowego Jorku.

clanek_002

Dlaczego warto zacząć malować po numerach i dlaczego warto wybrać Friends

W przeciwieństwie do koszulek i kubków, malowanie po numerach przyniesie Ci zupełnie nowe doświadczenia i możliwości. Oto kilka powodów, dla których każdy fan tego serialu powinien spróbować namalować ich obraz po numerach. 

Malowanie po numerach uczyni z każdego artystę. Nie umiem malować! Tak reaguje wiele osób, gdy słyszy o malowaniu po numerach. Jednak prawda jest taka, że dopiero z naszymi obrazami staniesz się prawdziwym artystą. W naszym zestawie malarskim znajdziesz wszystko czego będziesz do tego potrzebować. Płótno z wybrany przez Ciebie motywem podzielone jest na większą lub mniejszą liczbę ponumerowanych pól. Poprzez stopniowe ich kolorowanie, dołączonymi farbami,  zaczyna wyłaniać się obraz, który będzie nie do odróżnienia od plakatu filmowego. 

Nie masz w domu farb i pędzli? To jest jak najbardziej w porządku. Znajdziecie je w zestawie. Każdy pojemniczek z farbą  oznaczony jest numerem (symbolem), który wskazuje, do jakich pól należy do użyć.

Niezapomniany relaks. Wiele osób uwielbia rozrywkę telewizyjną, ponieważ oferuje ona relaks i pozwala zapomnieć o troskach i problemach. Jednak nie zawsze leżenie przed telewizorem jest najlepszym wyborem. Jeśli więc chcesz spróbować czegoś, co całkowicie oderwie Cię od świata zewnętrznego, uspokoi i złagodzi stres, to malowanie po numerach jest właśnie tym. Szczególnie jeśli jako motyw przewodni wybierzesz swój ulubiony serial.

Sensowne, kreatywne hobby. Nie masz czasu na hobby, nie lubisz sportu, a jednak chcesz mieć jakieś sensowne zajęcie, w które się z pasją zaangażujesz? Namaluj obraz. Wielką zaletą jest to, że hobby to nie jest drogie, nie potrzebujesz niczego poza jednym z naszych zestawów malarskich, a na malowanie możesz poświęcić kilka minut lub nawet kilka godzin dziennie. Co więcej, to kreatywne hobby pomoże Ci odkryć w sobie wszelkie ukryte talenty do kreatywnych działań.

Unikalny gadżet. Podczas gdy oferta gadżetów może wydawać się nieskończona, często są one oblatane i przestają być oryginalne. Kolejnym problemem może być ich słaba jakość. W naszym przypadku tak nie będzie. Nasze zestawy do malowania po numerach są produkowane w UE i czuwamy nad ich jakością. Dlatego nie zdarzy się, że zabraknie Wam farby lub że motyw zostanie źle nadrukowany. Jeśli jednak napotkasz problem, po prostu skontaktuj się z nami.

Wprowadzisz do wnętrza niepowtarzalny klimat. Jeśli również należycie do osób, które relaksują się słysząc przewodnią piosenkę serialu, to powinniście oddawać się temu uczuciu jak najczęściej. Możemy zagwarantować, że jedno spojrzenie na nasz obraz przeniesie Cię do wyjątkowego świata Przyjaciół a tym samym wprawi Cię w lepszy nastrój. Wizerunek Joey'a, Phoebe, Rossa, Chandlera, Moniki i Rachel jest w tym przypadku idealny.

clanek_003  

Łączy kilka ulubionych zajęć. Malowanie po numerach umożliwia tzw. multitasking, czyli wykonywanie kilku czynności jednocześnie. Malując możesz na przykład słuchać muzyki lub oglądać Przyjaciół! Dzięki temu nie tylko obserwujesz głównych bohaterów, ale także kreujesz ich na płótnie. A taki wypoczynek będzie prawdziwym relaksem!

Przyjaciele i malowanie poprawiają nastrój. Bohaterowie serialu Przyjaciele są szczególnie lubiani za swoją wnikliwość i niepowtarzalny humor, który przenosi widza w zabawny, beztroski świat. Malowanie po numerach może Ci też poprawić nastrój. Widoczne postępy na płótnie dodają Ci pewności siebie, a gotowy obraz przyniesie wiele radości. Ponadto, jeśli wybierzesz zabawny motyw Przyjaciele przy fontannie, wprawisz w dobry nastrój każdego, kto spojrzy na obraz.

clanek_005

Dlaczego w zalewie seriali Przyjaciele stali się kultowi?

O tym, że Friends jest czymś bezprecedensowym w historii seriali powiemy więcej za chwilę. Jednak dlaczego Przyjaciele stali się wyjątkowym zjawiskiem? Jak to, że ich sukces utrzymuje się dziesiątki lat od ostatniego odcinka?

Może nie wszyscy są fanami Friends, jednak nie możemy im odmówić popularności i sukcesu. Nowy wzrost popularności serialu możemy przypisać również platformom streamingowym, które sprawiły, że Przyjaciele po latach nadal są obecni na ekranie i dotarli do zupełnie nowej publiczności. I nic dziwnego, romantyczna miłość Rossa i Rachel stała się dla wielu inspiracją na całe życie. Dlatego też parę tę znajdziesz na naszym obrazie Ross i Rachel.

clanek_006

Codzienne problemy i wyjątkowi przyjaciele

Za sukcesem Przyjaciół stoją dwie rzeczy: wyjątkowość postaci połączonych silną więzią oraz ich podejście do problemów i trosk młodych ludzi. Bohaterowie serialu przechodzą przez rozstania i kłótnie, radzą sobie z problemami w pracy, rodzinie i związkach. Wszystko z humorem, czułością i wsparciem innych. Właśnie dlatego, że serial odzwierciedla całkiem zwyczajne troski, stał się tak popularny. Pokazuje widzom, że wszyscy ludzie borykają się z tymi samymi problemami, a dzięki wsparciu wspaniałych przyjaciół, udaje się przez to lepiej przejść.

Podobny fenomen próbowało stworzyć już kilku pisarzy i reżyserów. Ross, Rachel, Chandler, Monica, Joey i Phoebe stworzyli wyjątkowe postacie, których interakcje i humor pokazały nam, że każdy problem w życiu można pokonać i że najważniejsze jest cieszyć się każdym nowym dniem. Krótko mówiąc, przyjaciołom udało się zbliżyć do zwykłego człowieka i jego zwykłego życia. Różne osobowości i zachowania bohaterów sprawiły, że każdy znalazł swojego ulubieńca. Na przykład fryzura Rachel Green, jak na naszym obrazie Monica, Rachel i Phoebe stała się sensacją i trendem w latach 90.

clanek_007

Czego nie wiedzieliście o Przyjaciołach

Każdy wie, jakie zawody mają bohaterowie lub jak nazywają się ich miłości. Jest jednak kilka ciekawych faktów, których może nie znacie. Po przeczytaniu będziecie mogli się pochwalić znajomym nie tylko nowym obrazem z bohaterami serialu Przyjaciele ale także kilkoma ciekawostkami!

Czarnowłosa Rachel. Courtney Cox (Monica) na początku kręcenia filmu była najbardziej znaną aktorką ze wszystkich, więc zaproponowano jej rolę Rachel. Ale odrzuciła ją, bo bardziej interesowała ją Monika.

Zmiana numerów. Uwadze fanów nie mogło umknąć, że podczas kręcenia filmu zmienił się numer na mieszkaniu Moniki. Na początku był to numer 5. Twórcy zdali sobie jednak sprawę, że to bardzo niska liczba, biorąc pod uwagę piętro, na którym mieszka. Więc ostatecznie zmienili go na numer 20. Podobnie było w przypadku mieszkania Joey'a, gdzie zmieniono numer z 4 na 19.

Ross się nie starzeje. Choć w serialu minęły trzy lata, postać Rossa przez cały czas miała 29 lat.

Lekcje gry na gitarze. Phoebe nie potrafiła w prawdziwym życiu grać na gitarze. Twórcy serialu zorganizowali dla niej lekcje, ale Phoebe nauczyła się zaledwie kilku akordów. Dzięki temu powstała idealnie niedoskonała piosenka Smelly Cat.

Kawiarnia. W Nowym Jorku faktycznie można znaleźć kawiarnię Central Perk, ale to nie jest ta z serialu. Została jedynie zainspirowana wyglądem tego fikcyjnego miejsca i cieszy się dużą popularnością.

clanek_008

Zmiana historii. Pierwotnym zamiarem twórców było zbliżenie Moniki i Joey'a. Jednak chemia między bohaterami nie działała tak dobrze jak między Moniką i Chandlerem.

Utwór otwierający. Piosenka I'll Be There For You zespołu The Rembrandts, stał się jedną z najbardziej kultowych piosenek, którą wszyscy znają. Jednak samym aktorom piosenka nie przypadła zbytnio do gustu. 

Burnout. Joey po zakończeniu serialu cierpiał na wypalenie i na kilka lat wycofał się z życia publicznego.

Uzależnienie. Matthew Perry (grający Chandlera) podczas kręcenia filmu zmagał się z poważnym uzależnieniem od tabletek i alkoholu. Filmowanie z nim było skomplikowane i sam przyznał, że nie pamięta trzech lat kręcenia. Przez 30 lat miał problem z nadużywaniem substancji i przeszedł przez takie problemy zdrowotne, że lekarze dawali mu tylko 2% szans na przeżycie.

Zakład. W serialu wystąpiło wielu znanych aktorów. Bruce Willis wystąpił w nim natomiast bez wynagrodzenia, ponieważ przegrał zakład z Matthew Perrym.

Friends nie jest zwykłym serialem. To zjawisko, które dla wielu jest kwestią serca. Zanurz się więc w historie jej głównych bohaterów i namaluj obraz po numerach z motywem Friends!